Menu

Dell Latitude 3410 N014L341014EMEA

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta N014L341014EMEA 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i7 

Opis

laptop DELLLatitude 3410Najmniejszy na świecie laptop z 14-calowym ekranem jest wyposażony w pionierską kamerę internetową do niezawodnej obsługi wideokonferencji wysokiej jakości, najnowsze procesory Intel oraz narzędzie Dell Optimizer.

Czy Twój komputer Cię zna? Program Dell Optimizer to pierwsza tego typu zaimplementowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dostosowuje się do nich, umożliwiając sprawniejszą, zoptymalizowaną i efektywną pracę.

ExpressResponse: zastosowane funkcje AI i technika Intel Adaptix na bieżąco dostosowują produktywność do potrzeb. ExpressCharge: sztuczna inteligencja udoskonala skuteczność baterii, dostosowując ją do standardowego zużycia energii i wzorców ładowania.

Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut1. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge samoczynnie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny2. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie przystosuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając wyświetlacz albo wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.

Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer automatycznie optymalizuje system, dostosowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i polepszając ogólną jakość dźwięku.

dzięki temu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz. Więcej możliwości dla pracowników znakomity wygląd: nowy laptop Latitude 3410 jest mniejszy i smuklejszy, a lekkie wykończenie i wąskie ramki wokół ekranu gwarantują więcej przestrzeni do pracy.

prędkie uruchamianie i dużo energii: dzięki czytnikowi linii papilarnych w przycisku zasilania możesz prędko rozpoczynać pracę, a bateria o długim czasie eksploatacji starczy na niemało godzin. Łączność w każdym miejscu: bezproblemowa praca w podróży ze względu na opcjonalną kartę mobilnej łączności szerokopasmowej o przepustowości do 450 Mb/s.

wygodne porty: wybierz zgodność z szerokim zakresem monitorów i akcesoriów dzięki kompletowi połączy, takich jak USB Type-C, a także starsze porty HDMI i RJ45. Pełna moc: przystępne procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji gwarantują firmom efektywność, łatwość zarządzania, wbudowane funkcje zabezpieczeń, stabilność architektury Intel oraz zgodność z planami dalszego rozwoju technice.

w dodatku karta graficzna NVIDIA GeForce MX230 pozwala oglądać transmisje strumieniowe, pobierać pliki i uruchamiać aplikacje z wyższą efektywnością. Poznaj nowy sposób pracy dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Unified Workspace.wbudowana inteligencja.

zastosowane możliwości modernizacji.Wiemy, że posiadanie odpowiedniego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, instynktownych i momentalnie reagujących narzędzi, które pozwalają pracować sprawnie i bez zakłóceń.

Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i firmę, w której pracuje, w sytuacji negatywnych doświadczeń z stosowaną w niej technologią3. Technolo...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.