Menu

Dell Latitude 5310 N014L531013EMEA

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta N014L531013EMEA 
 • System operacyjny Windows 10 
 • Procesor Intel Core i5 

Opis

notebook biznesowy DELL Latitude 5310 2w1
laptop 2w1 z 13-calowym ekranem pozwala sprężyście i ekspresowo pracować w dowolnym miejscu i czasie.

Czy Twój komputer Cię zna?

 • Program Dell Optimizer to pierwsza tego typu zastosowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dostosowuje się do nich, umożliwiając efektywniejszą, zoptymalizowaną i sprawną pracę.
 • ExpressResponse: szybsze uruchamianie z reguły używanych aplikacji. Wbudowane funkcje AI, a także technologia Intel Adaptix na bieżąco dostosowują efektywność do potrzeb.
 • ExpressCharge: nienaturalna inteligencja poprawia skuteczność baterii, dostosowując ją do typowego zużycia energii i wzorców ładowania. Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut1. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge samoczynnie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny2. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie dostosuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając ekran lub wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.
 • Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer automatycznie optymalizuje system, dostosowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i poprawiając ogólną jakość dźwięku. Dzięki czemu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

wydajność i uniwersalność

 • Od razu gotowy: możesz szybciej zaczynać pracę dzięki przystępnemu czytnikowi linii papilarnych w przycisku zasilania albo opcjonalnej kamerze na podczerwień i funkcji Windows Hello, które zezwalają na bezproblemowe uwierzytelnianie.
 • Maksymalna moc: przystępne procesory Intel Core i7 vPro dziesiątej generacji gwarantują firmom wydajność, łatwość zarządzania, zastosowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel vPro, a także zgodność z planami dalszego rozwoju technice.
 • Nowy poziom dźwięku: nowe akcelerometry dopasowują się do trybu tabletu i notebooka, zapewniając wysokiej jakości dźwięk adaptacyjny.
 • Skalowanie zgodnie z potrzebami: skalowalne, charakterystyczne urządzenie biznesowe 2 w 1 jest dostępne z różnorodnymi opcjami baterii, pamięci RAM, pamięci masowej, procesorów i przenośnej łączności szerokopasmowej.

stworzony z myślą o Tobie

 • Pracuj, jak chcesz: z komputera możesz korzystać jak z tabletu wraz z opcjonalnym piórkiem lub jak z notebooka, podłączając do niego klawiaturę zgodną ze standardem ISO. Jest też przystępny z opcjonalnym portem Thunderbolt 3, który zapewnia jeszcze większą uniwersalność.
 • Lepsza budowa: drobne, lekkie urządzenie 2 w 1 dostępne w nowym, jaśniejszym odcieniu waży zaledwie 1,35 kg i ma wyświetlacz z najwęższymi ramkami w tej klasie3 i szkłem Gorilla Glass od krawędzi do krawędzi.
 • Zobowiązanie do jednostajnego rozwoju: części są pokryte lakierem na bazie wody o niskiej zawartości lotnych związków organicznych, co przekłada się na zdrowsze warunki pracy. Nasze modele z kolekcji Latitude 5000 były pierwszymi notebookami zaprojektowanymi z zastosowaniem włókien węglowych ze źródeł poprzemysłowych i zawierają materiały pochodzące z recyklingu, dzięki czemu mniej włókna węglowego trafia na wysypiska.
 • Szybka praca, niska temperatura: dział IT może dzisiaj zarządzać temperaturą z poziomu systemu BIOS, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci masowej i skupić się na innym ważnym oprogramowaniu. Wentylatory chłodzące z łopatkami z włókna węglowego są cichsze, więc możesz skoncentrować się na pracy. Oprócz tego dwa przewody termiczne skuteczniej odprowadzają ciepło aniżeli jeden, a nasze urządzenia adaptacyjnie reagują na zmiany temperatury, dzięki temu są chłodniejsze, gdy trzyma się je na kolanach, a nie na biurku.

zastosowana inteligencja. Wbudowane możliwości modernizacji.
Wiemy, iż posiadanie stosownego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i szybko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować wydajnie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i firmę, w której pracuje, w przypadku negatywnych doświadczeń z używaną w niej technologią4. Technika Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i zagwarantuje aktywne, predykcyjne i samoczynne rozwiązania zapewniające postępowość, a jednocześnie usprawniające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska i administrowanie nim.

Wdrażanie
Usługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace pozwala na odejście od tradycyjnych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu maszyn fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

Zabezpieczenia
Zaufane urządzenia producenta Dell stanowią podstawę postępowego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze wykonywanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują skutecznie i czują się bezpiecznie dzięki postępowym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn producenta Dell.

Zarządzanie
Zarządzanie: komplet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które pozwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki temu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie gwarantując użytkownikom końcowym sprawne środowisko.

Pomoc technologiczna
Usługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe nawet jedenastokrotnie szybciej w sytuacji konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC zapewnia całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych5, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.

Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie likwiduje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszelkich możliwości usługi ProSupport, a także otrzymuje alerty generowane poprzez sztuczną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii6.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.