Menu

Dell Latitude 5410 N024L541014EMEA

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta N024L541014EMEA 
 • System operacyjny Windows 10 
 • Procesor Intel Core i7 

Opis

notebook biznesowy DELL Latitude 5410
Pracuj szybciej dzięki naszemu najmniejszemu notebookowi klasy biznesowej z ekranem 14". Nasze najszczególniej skalowalne, nowoczesne notebooki są teraz dostępne z zaimplementowaną technologią nienaturalnej inteligencji w programie Dell Optimizer.

Czy Twój komputer Cię zna?

 • Program Dell Optimizer to pierwsza tego rodzaju wbudowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dopasowuje się do nich, umożliwiając wydajniejszą, zoptymalizowaną i efektywną pracę.
 • ExpressResponse: szybsze uruchamianie przeważnie używanych aplikacji. Zaimplementowane funkcje AI, a także technika Intel Adaptix na bieżąco dopasowują efektywność do potrzeb.
 • ExpressCharge: nienaturalna inteligencja polepsza efektywność baterii, dostosowując ją do standardowego zużycia energii i wzorców ładowania. Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut1. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge samoczynnie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie przypasuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając wyświetlacz lub wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.
 • Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer automatycznie optymalizuje system, dopasowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i polepszając ogólną jakość dźwięku. Dzięki czemu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

Pełna, skalowalna skuteczność

 • Zasilanie poprzez cały dzień: zyskaj wyjątkową żywotność baterii tego podstawowego komputera dzięki procesorom klasy H. Opcjonalny panel o wyjątkowo niskim poborze mocy zagwarantuje większą oszczędność energii bez poświęcania rozdzielczości, koloru i jasności.
 • korzystne połączenia: karta sieciowa Intel Wi-Fi 6 (Gig+) zagwarantuje komputerom i sieciom bezprzewodowym prawie trzykrotnie pokaźniejszą prędkość i zabezpieczenia nowej generacji. Gdy jesteś z dala od sieci Wi-Fi, utrzymasz łączność dzięki komórkowej transmisji szerokopasmowej LTE o szybkości do 450 MB/s. Podróżuj wygodnie dzięki nowej technologii eSIM, która obsługuje więcej sieci komórkowych na całym świecie bez konieczności zmieniania kart SIM.
 • Miejsce na wszystkie projekty: nic nie przeszkodzi Ci w osiąganiu najlepszych wyników dzięki skalowalnej pamięci i miejscu na informacje, w tym choćby 32 GB pamięci DDR4 i do 1 TB pamięci masowej.
 • genialna grafika: zintegrowany układ graficzny sprawnie obsługuje strumieniowe transmisje video, pobieranie plików i aplikacje. Możesz też wybrać opcjonalną niezależną jednostkę przetwarzania grafiki, która zapewnia jeszcze wyższą wydajność grafiki.
 • Uniwersalne połączenia: szybkie przyłączanie sprzętów peryferyjnych dzięki pełnej gamie dostępnych portów, w tym złączu USB Type-C, opcjonalnemu interfejsowi Thunderbolt 3 i starszym portom, takim jak HDMI i RJ45.
 • Pełna moc: dostępne procesory Intel Core i7 vPro dziesiątej generacji gwarantują firmom produktywność, łatwość zarządzania, zastosowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel vPro, a także zgodność z planami dalszego rozwoju technice.

Piękno w każdym szczególe

 • Nowy, odświeżony wygląd: laptop Latitude 5410 rewelacyjnie pasuje do pracy dzięki wysmakowanej i innowacyjnej obudowie w nowym, jaśniejszym odcieniu.
 • najlepszy widok: ekran jest wyposażony w dużo funkcji, które pomagają skupić się na pracy, takich jak wąska ramka z czterech stron, ekran z warstwą przeciwodblaskową i osłona kamery gwarantująca prywatność. Opcjonalnie możesz wybrać wyświetlacz z filtrem broniącym prywatność i superniskim zużyciem energii.
 • Opracowany z myślą o środowisku: nasze modele z serii Latitude 5000 były pierwszymi notebookami zaprojektowanymi z użyciem włókien węglowych ze źródeł poprzemysłowych, a na dodatek nawet w 18% są wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu. Części są pokryte lakierem na bazie wody, co zapewnia zdrowsze środowisko pracy. Dzięki działaniom firmy Dell ponad 2 miliony funtów włókien węglowych zostały ponownie wykorzystane, zamiast trafić na wysypiska.
 • Szybka praca, niska temperatura: dział IT może dzisiaj zarządzać temperaturą z poziomu systemu BIOS, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci masowej i skupić się na innym ważnym oprogramowaniu. Dodatkowo dwa przewody cieplne skuteczniej odprowadzają ciepło.

Poznaj nowy sposób pracy dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Unified Workspace.
zastosowana inteligencja. Wbudowane możliwości modernizacji.
Wiemy, iż posiadanie stosownego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i momentalnie reagujących narzędzi, które pozwalają pracować wydajnie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i producenta, w której pracuje, w przypadku negatywnych doświadczeń z stosowaną w niej technologią. Technologia Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i zapewnia aktywne, predykcyjne i zautomatyzowane rozwiązania gwarantujące nowoczesność, a jednocześnie ułatwiające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska, a także administrowanie nim.

Wdrażanie
Usługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace pozwala na odejście od konwencjonalnych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu sprzętów fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

Zabezpieczenia
Zaufane urządzenia producenta Dell stanowią podstawę nowoczesnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują skutecznie i czują się bezpiecznie dzięki postępowym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn producenta Dell.

Zarządzanie
Zarządzanie: pakiet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które zezwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki czemu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie zapewniając użytkownikom końcowym efektywne środowisko.

Pomoc techniczna
Usługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe nawet jedenastokrotnie szybciej w przypadku konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC zagwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych7, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.
Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie usuwa nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszelkich możliwości usługi ProSupport oraz uzyskuje alerty generowane poprzez sztuczną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii8.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.