Menu

Dell Vostro 5301 N2128VN5301EMEA01

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta N2128VN5301EMEA01 
 • System operacyjny Windows 10 
 • Procesor Intel Core i5 

Opis

Vostro to optymalizacja kosztów bez pogorszenia jakości

 • Łatwe w obsłudze komputery z rodziny Vostro służą pomocą w rozwijaniu działalności, upraszczającprowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę zamówień czy zarządzanie listą płac. Komputery tej firmy znamionują niezawodne zabezpieczenia, proste funkcje służące poprawie skuteczności, doskonała pomoc technologiczna i wyjątkowo atrakcyjna cena.

Opracowane z myślą o podstawowych potrzebach biznesowych i nie tylko

 • Dell vostro - tani notebookNotebooki Dell Vostro dedykowane są zwykle znikomym firmom. To bardzo lubiana seria biznesowych notebooków. Specjalne funkcje, a także oprogramowanie komfortową i z zasady bezproblemową pracę z zakupionym sprzętem. Wygląd notebooków Dell Vostro nieraz stał się wyznacznikiem trendów w branży i stanowił wzór dla produktów konkurencji. Takie funkcje jak klawiatura wytrzymała na zalanie czy podświetlane klawisze to rozwiązania, które można znaleźć wśród notebooków Dell Vostro. W gamie notebooków tej serii znaleźć można komputery z ekranem o długości przekątnej: czternaście oraz piętnaście cali.
 • laptopy Dell Vostro gwarantują wszystkie funkcje potrzebne do pracy. Posiadają profesjonalny i szykowny wygląd. Dell Vostro z linii 3000 i 5000 to komputery, które oferują imponujące możliwości dzięki najnowszym procesorom Intel Core o znakomitej szybkości i produktywności.
 • Wybrane modele notebooków Dell Vostro posiadają także wygodny zastosowany napęd optyczny, wyjście VGA lub HDMI. Dzięki mistrzowskiej, wyszukanej konstrukcji każde zadanie wykonasz skutecznie i z klasą.
 • Notebooki Vostro spełniają najważniejsze kryteria biznesowe dzięki dostępnej cenie, zabezpieczeniom danych i elastycznym opcjom łączności.

Imponująca wydajność

 • Szybka praca i długi czas zasilania dzięki najnowszym procesorom Intel Core.
 • Łatwo rozwijaj swoją działalność biznesową.
 • Notebooki Dell Vostro zostały zaprojektowane tak, żeby spełnić podstawowe zapotrzebowania biznesowe. Notebooki Vostro ponadczasową wydajność i bezusterkowość sprzetu w każdych warunkach.

Swietny dzwięk

 • Wybrane modele notebooków Vostro korzystają z technologii Waves MaxxAudio. Gwarantują stereofoniczny dźwięk 2.1 o wysokiej jakości. Technologia ta idealnie sprawdza się w trakcie słuchania muzyki, oglądania filmów, wideo i nawiązywania połączeń konferencyjnych.

Wybierz szybką i skuteczną grafikę gwarantującą intensywne barwy

 • szybko uruchamiaj notebooka linii Vostro i ciesz się skuteczną wielozadaniowością dzięki procesorom Intel i pojemną pamięcią DDR. Pokazuj swoje prezentacje korzystając z zastosowanej grafiki Intel HD możesz również wybrać osobną zewnętrzną kartę graficzną. Wybór opcji oddzielnej karty graficznej NVIDIA albo RADEON (w zależności od oferowanej konfiguracji) pozwala uzyskać udoskonaloną jakość grafiki w szerokich użyciach: od edycji video po pracę z arkuszami kalkulacyjnymi.
 • notebook vostro - kamerka internetowa, usb i porty hdmi - prezentacja

komfortowe połączenia

 • przyłączanie projektorów i zewnętrznych monitorów jest proste dzięki wyjściu VGA. Wybrane modele Vostro korzystają także z dobrodziejstw podłączenia przez HDMI, USB-C i USB 3.0

szybkie przesyłanie danych

 • prędkie i nietrudne przenoszenie plików służbowych za pośrednictwem zastosowanej karty sieciowej Ethernet, połączenia Bluetooth i czytnika kart pamięci SD. Czy przesyłasz dane, czy podłączasz drukarkę przewodową albo projektor - notebooki Vostro usprawniają komunikację i utrzymywanie skuteczności.

Pojemniejsza, szybsza pamięć masowa

 • Opcja dysku twardego HDD lub SSD do objętości 1 TB pozwala przyspieszyć pracę.

Pracuj bez problemów praktycznie wszędzie

 • Notebooki Dell Vostro łączą się z pakietem usług. Możesz korzystać z funkcji sprzętu zaprojektowanych pod kątem produktywności jeszcze w podróży.

Komfort oglądania

 • ekran o rozdzielczości HD albo Full HD z powłoką przeciwodblaskową zagwarantuje rewelacyjną ostrość obrazu.

ulepszona budowa

 • Notebooki Dell Vostro posiadają cienką, wytrzymałą obudowę, która jest smukła, a równocześnie oporna znakomicie nadaje się do biura i w trasę. Faktura w minimalne paski zagwarantuje mocniejszy chwyt i chroni przed zarysowaniami.

Uzyskaj ważne zabezpieczenia nieskomplikowane w obsłudze.

 • Upewnij się, że Twoje informacje o znaczeniu krytycznym dla działalności biznesowej są bezpieczne przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. W notebookach Dell Vostro użyć możesz zaawansowane zabezpieczenia internetowe i fizyczne

Pozostałe informacje
cechy środowiska mała temperatura pracy: 0 °C Maksymalna temperatura pracy: 40 °C Dopuszczalna wilgotność: 10-90% nieskroplone wytrzymałość na wstrząsy (podczas pracy): 140 g @ 2 ms half-sine impulsu niepodatność na wstrząsy (w stanie spoczynku): 160 g @ 2 ms half-sine impulsu wytrzymałość na drgania (podczas pracy): 0.66 g @ RMS (random) wytrzymałość na drgania (w stanie spoczynku): 1.3 g @ RMS (random) Adapter AC Wejście: AC 120/230 V (50/60 Hz) Wyjście: 45 wat, 19.5 V, 2.31 A

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.