Menu

Dell Vostro 5415 N500VN5415EMEA01

Cechy produktu
  • Producent Dell 
  • Kod Producenta N500VN5415EMEA01 
  • Przekątna ekranu 14 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
Opis

przeznaczony dla małych firmPraca w korzystnym stylu: laptop Vostro 5415 waży od 1,432 kg (3,15 funta)1 i ma stylowe wykończenie z aluminium, które nadaje mu fachowy wygląd. Dzięki czemu możesz dobrze się zaprezentować wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię praca.

skuteczne przetwarzanie: pracuj sprawnie poprzez cały dzień dzięki najnowszym procesorom AMD Ryzen 5000 Mobile z kartą graficzną Radeon, które niezawodną skuteczność. Wytrzymała kompozycja: biznes może być nieprzewidywalny.

Dlatego laptop Vostro 5415 ma konkretną obudowę, która przeszła 15 różnorodnych testów zgodności z normami wojskowymi, co daje pewność, iż komputer sprosta najtrudniejszym warunkom2. Rozmiar ma znaczenie: oporna na zalanie klawiatura z obszerniejszym rozstawem klawiszy gwarantuje dodatkowy komfort pisania podczas pracy.

Łatwa modernizacja: jeśli w pracy potrzebujesz czegoś więcej, laptop Vostro 5415 proponuje możliwości rozbudowy, dzięki czemu możesz powiększyć liczba pamięć RAM, by uzyskać wyższą produktywność. Funkcje rozszerzające sprawność Niska temperatura: zaprojektowany od nowa system odprowadzania ciepła uwalnia moc urządzenia i pozwala utrzymać jego niewiele znaczące wymiary.

Dwa ciepłowody odprowadzają ciepło z procesora i karty graficznej, wentylatory z dodatkowymi łopatkami zapewniają lepszy przepływ powietrza, a opuszczane zawiasy umożliwiają cyrkulację powietrza pod notebookiem.

Cisza i spokój: dynamiczny system łożysk zagwarantuje odporność notebooka, cichą pracę i maksymalną wydajność urządzenia. Wąskie obwódki: wąskie ramki z czterech stron ekranu pozwalają maksymalnie zastosować powierzchnię 14-calowego wyświetlacza, dzięki temu możesz skupić się na pracy bez zakłóceń.

szybkie ładowanie: funkcja ExpressCharge pozwala na ładowanie baterii do 80% w ciągu godziny, więc nie musisz ciągle rozglądać się za gniazdkiem sieciowym. Nieprzeciętne zabezpieczenia Ochrona prywatności: osłona zabezpieczająca sprawia, że nikt nie może Cię zobaczyć, gdy nie używasz kamery internetowej HD.

Układ TPM 2.0: Trusted Platform Module 2.0 to chip zabezpieczający klasy komercyjnej zainstalowany na płycie głównej, który buduje i przechowuje hasła oraz klucze szyfrujące. Sprawdza on, czy nikt nie manipulował komputerem przed rozruchem, i zabezpiecza informacje przed zewnętrznymi atakami wykorzystującymi oprogramowanie.

Prosto i bezpiecznie: możesz ekspresowo i bezpiecznie logować się do systemu jednym dotknięciem, korzystając z opcjonalnego czytnika linii papilarnych i funkcji Windows Hello. Ulepszony sposób na videokonferencje przejrzyście czysty obraz: kamera HD wysokiej jakości o średnicy 2,7 mm pozwala rozmawiać twarzą w twarz, zapewniając ostry, szczegółowy obraz.

Lepsza jakość: oprogramowanie SmartByte gwarantuje, iż aplikacje do wideokonferencji są traktowane priorytetowo przy podziale przepustowości sieci, więc każde połączenie biznesowe odbywa się bez zakłóceń.

Połącz swoje urządzenia za pomocą aplikacji Dell Mobile Connect Stała koncentracja i łączność: możesz skupić się na wykonywaniu zadań dzięki obsłudze telefonu bezpośrednio z poziomu komputera firmy Dell, by łatwo wykonywać połączenia telefoniczne, wysyłać wiadomości SMS i odbierać powiadomienia.

Bezproblemowe przesyłanie plików: możesz przesyłać pliki, fotografie, filmy, muzykę i dokumenty pomiędzy komputerem i telefonem bez konieczności trzymania danych w chmurze i bez plątaniny kabli. Dostęp do urządzenia przenośnego z komputera: możesz wyświetlać wyświetlacz swojego urządzenia z systemem Android albo iOS na komputerze i korzystać na nim z aplikacji mobilnych.

Ochrona prywatności: funkcja Dell Mobile Connect buduje bezpieczne połączenie rodzaju punkt-punkt między telefonem i komputerem, dzięki czemu informacje nigdy nie są przesyłane przy pomocy niezabezpieczonego połączenia internetowego.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.