Menu

DreamMachines RG3060-17PL25

Cechy produktu

  • Producent DreamMachines 
  • Kod Producenta RG3060-17PL25 

Opis

Daj się ponieść rozgrywce w najwyższej jakości, pełnej detali i płynności. Potężna karta graficzna, procesor i wyjątkowe rozwiązania dla chłodzenia. To wszystko znajdziesz w laptopie Dream Machines RG3060-17PL25! Dzięki 6 rdzeniom, 12 wątkom i maksymalnej częstotliwość 5 GHz, procesor Intel Core 10 generacji, to najkorzystniejsze rozwiązanie dla wszystkich notebooków. Największa moc, najlepsza efektywność to właśnie cechuje procesor Intel Core i7-10750H. Najnowsza karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 oparta o architekturę Ampere zapewnia absolutnie najlepsze wrażenia w grach. Postępowe technologie gamingowe pozwalają uzyskać absolutną przewagę podczas rozgrywki gwarantując najniższe opóźnienia i najkorzystniejszą responsywność....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.