Menu

DreamMachines RS2080Q-17PL51

Cechy produktu

  • Producent DreamMachines 
  • Kod Producenta RS2080Q-17PL51 

Opis

laptop gamingowy DREAMMACHINES RS2080Q komfortowy dla graczy notebook gamingowy DREAMMACHINES RS2080Q to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, dla których komfort eksploatacji jest kwestią priorytetową.

Proponowane urządzenie zostało stworzone ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw, co przekłada się na rewelacyjną i wytrzymałość na uszkodzenia. Potężna kompozycja pozostanie w nienaruszonym stanie przez długi czas, więc ciężko jest wyobrazić sobie lepszą inwestycję.

Opisywany sprzęt dostępny jest w ciekawej cenie, co ponadto ma ogromne znaczenie. Architektura NVIDIA Turing NVIDIA Turing to postępowa architektura, dzięki której jakość oprawy graficznej gier będzie znajdować się na najwyższym poziomie.

laptop RS2080Q stanie na wysokości zadania w dodatku w przypadku mistrzowskich zastosowań. Nic nie stoi na przeszkodzie,zastosować go do celów zawodowych. Jest on kompleksowo przygotowany do intensywnego użytkowania.

potężna karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2080 Super Max-Q zapewnia obraz wyrazisty, szczegółowy, a zarazem realistyczny. Użytkownik może przenieść się w samo centrum akcji! Bezramkowa kompozycja notebook DREAMMACHINES RS2080Q został zaprojektowany z najwyższą precyzją, więc nie trzeba obawiać się żadnych niedociągnięć.

Na specjalną uwagę zasługuje bezramkowa konstrukcja, dzięki której użytkownik może jeszcze bardziej skoncentrować się na tym, co wyświetlane jest na ekranie. To także idealna opcja dla tych, którzy poszukują sprzętu, który umożliwi komfortowe oglądanie ulubionych filmów i seriali.

Przekątna matrycy wynosi aż 17,3''! Matowa powłoka nie odbija światła. Świetna odporność Kolejną zaletą notebooka DREAMMACHINES RS2080Q jest doskonała solidność. Urządzenie wytwarzane z certyfikowanych materiałów pozostanie w nienagannym stanie poprzez długi czas.

Trzeba zaznaczyć, iż jest ono odporne na usterki, które mogłyby powstać np. Podczas transportu. Właśnie z tego powodu jest to sprzęt w pełni mobilny, który starczy zapakować do torby lub plecaka. Atutem jest ponadto niska podatność na wstrząsy.

Niezakłócone i szybkie działanie laptop DREAMMACHINES RS2080Q jest rekomendowany osobom oczekującym niezakłóconego, a zarazem błyskawicznego działanie. Opisywany model uchodzi za niezawodny, co zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu niepożądanych zjawisk.

nawet w przypadku maksymalnego obciążenia sprzęt nie utraci pierwotnych parametrów użytkowych. Połączenie technologi SO-DIMM, a także pamięci DDR4 pozwala na osiągnięcie pożądanego poziomu wydajności. Obszerny kąt widzenia DREAMMACHINES RS2080Q to model mający wysokojakościową matrycę WVA, która gwarantuje obfity kąt widzenia.

dzięki czemu emitowany obraz będzie szczegółowy, a zarazem zgodny z rzeczywistością. Nie można nie wspomnieć o istotnie starannym odwzorowaniu odcieni. Wyróżniają się one nie tylko ostrością,na dodatek urzekającą głębią, co zniewoli choćby najistotniej wym...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.