Menu

HP EliteBook 204j9ea

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 204j9ea 

Opis

fason, moc i mobilność klasy premium
dopasuj komputer do swojego stylu pracy. Oszałamiająco smukły i lekki HP EliteBook x360 1040 pozwoli Ci zachować efektywność w dowolnym miejscu. Ciesz się mocą, której oczekujesz, bezpieczeństwem, którego Ci trzeba, i zachwycającym ekranem o przekątnej 14 cali.

Ultramobilność
Ten nowej generacji komputer zagwarantuje spersonalizowane doświadczenia dobrane do Twojego stylu pracy. Filmy wyglądają realistycznie na ekranie smukłego, wyjątkowo lekkiego i uniwersalnego HP EliteBook x360 1040.

Utrwal każdy pomysł
Pracuj tam, gdzie przyjdzie natchnienie. Zachowaj połączenie z siecią dzięki karcie WiFi 6, długiemu czasowi pracy akumulatora oraz potężnemu procesorowi Intel Core 10. Generacji.

Praca bez żadnego stresu
Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, żeby stworzyć za każdym razem działającą, zawsze aktywną i oporną obronę. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają bronić komputer przed zagrożeniami.

Niech nic Cię nie zatrzyma
Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom, a także funkcjom współpracy i łączności HP.

Szybka praca, łączność i responsywne działanie
Zyskaj niezwykłą responsywność, łączność i szybkość działania dzięki procesorowi Intel Core 10. Generacji, który pozwoli Ci na prędkie i bezusterkowe uruchamianie aplikacji, tworzenie treści i nawiązywanie łączności.

stworzony, żeby dotrzymywać Ci kroku
Pokaż się w dowolnym świetle za pomocą bardzo jasnego ekranu dotykowego, ułatwiającego korzystanie na zewnątrz dzięki czujnikom antyodblaskowym i czujnikom światła otoczenia.

Szybka i wydajna łączność bezprzewodowa LAN
Mobilność komputera i bezusterkowość szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj prędkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej szybkości.

samoczynne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
Ataki na oprogramowanie układowe mogą kompletnie zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki zaopatrzono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 samoczynnie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów rodzaju rootkit albo włamaniu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.