Menu

HP 27K02EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 27K02EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

laptop 250 G8 i3-1005G1 DOS 256/8G/15,6 27K02EA przystępna wartość. Gotowy do pracy w firmie.Bądź w kontakcie dzięki laptopowi HP 250 z zaawansowaną technologią i smukłą obudową, którego można swobodnie zabrać ze sobą wszędzie. Realizuj zadania biznesowe z procesorem Intel i podstawowymi narzędziami do współpracy. Wyszukany i lekkiLaptop HP 250 nadąża za przenośnym stylem pracy, dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji. Ładny wyświetlacz z wąską ramką, a także jego wielkość w stosunku do całości sporo miejsca na pracę i przesyłanie strumieniowe materiałów. Liczne opcje łącznościLaptop ten został zaprojektowany z myślą o potrzebach biznesowych i jest gotowy do podłączenia wszystkich urządzeń peryferyjnych, dzięki portowi informacji USB Type-C, portowi RJ-45 i portowi HDMI. Wytwarzany do pracy i rozrywkiRealizuj skutecznie projekty z najnowszymi technologiami, takimi jak progresywny procesor Intel, pamięć, a także pamięć masowa. Szybka praca, łączność i responsywne działanieZyskaj niezwykłą responsywność, łączność i szybkość działania dzięki procesorowi Intel Core 10. Generacji, który pozwoli Ci na prędkie i bezawaryjne uruchamianie aplikacji, tworzenie treści i nawiązywanie łączności. Zadbaj o ochronę najważniejszych danychWbudowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) proponuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony danych, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika. Nie ograniczaj swych wirtualnych możliwościZałatwiaj sprawy biznesowe rozmową twarzą w twarz. Dzięki kamerze HD w komputerach HP, która gwarantuje znaczny zakres dynamiki (WDR), będziesz zawsze korzystnie wyglądać podczas wirtualnych konferencji, nawet w warunkach zbyt silnego lub słabego oświetlenia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.