Menu

HP 2A9A2EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 2A9A2EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • System operacyjny Windows 10 

Opis

efektywność poprzez cały dzień Bądź na bieżąco z tym, co dla Ciebie naprawdę ważne, dzięki akumulatorowi o długiej żywotności oraz cienkiemu ekranowi z wąskimi obramowaniami. Notebook HP 15,6″ zagwarantuje efektywną pracę oraz rozrywkę niezależnie od miejsca i znamionuje się niezawodnym działaniem i obfitym ekranem, dzięki temu możesz przesyłać strumieniowo, surfować i ekspresowo wykonywać zadania.Windows 10 Pewna praca w znajomym środowisku systemu Windows – z wieloma udoskonaleniami.Procesory przenośne AMD Ryzen™ 2.

generacji Zyskaj wyższą sprawność dzięki procesorom mobilnym AMD Ryzen™ 2. Generacji. Szybsze działanie i pokaźniejsza skuteczność pozwolą Ci bez problemu realizować niemało zadań naraz i cieszyć się zniewalającą grafiką.Karta graficzna AMD Radeon™ RX Vega Najnowsza architektura AMD Radeon™ RX Vega GCN 5.

generacji to gwarancja gry na wyższym poziomie. Płynna rozgrywka VR i najnowsze gry klasy AAA w jakości HD, a także obsługa technologii Vulkan i DirectX® 12 oraz wysokoprzepustowa pamięć 2. Generacji.wyświetlacz Full HD Usiądź wygodnie i ciesz się transparentnie czystym obrazem dzięki genialnej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli.

Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru.Panel antyrefleksyjny Ciesz się słońcem i ulubionymi treściami dzięki panelowi antyodblaskowemu. Antyodblaskowy wyświetlacz o niskim połysku pozwala korzystać z komputera na zewnątrz.Akumulator, który Cię wyzwoli Pracuj poprzez cały dzień i nie martw się ładowaniem.

Dzięki akumulatorowizapewniającemu nawet 10 godzin zasilania możesz pracować dłużej, zobaczyć więcej i cały czas cieszyć się pełną swobodą.Pamięć masowa SSD PCIe momentalny rozruch w kilka sekund dzięki nawet 512 GB pamięci masowej SSD PCIe.Wi-Fi 5 (1x1) & Bluetooth® 4.2 (802.11a/b/g/n/ac) Stała łączność z akcesoriami Wi-Fi i Bluetooth® dzięki technologii łącznościbezprzewodowej.Obsługa MU-MIMO Jeśli masz w domu kilka sprzętów MU-MIMO, obsługa MU-MIMO współpracuje z routerem MU-MIMO, maksymalizując ruch sieciowy w celu płynnego korzystania zsieci.Pamięć dwukanałowa technologia dwukanałowa umożliwia równoczesne działanie dwóch kanałów, co podwaja prędkość komunikacji między sterownikiem pamięci a pamięcią RAM i tym samym rozszerza sprawność systemu.Port SuperSpeed USB Type-A o przepustowości 5 Gb/s Podłącz zewnętrzną pamięć masową poprzez port SuperSpeed USB-Type-A o prędkości przesyłania informacji na poziomie 5 Gb/s.Czytnik kart SD i Micro SD wystarczy włożyć kartę SD lub Micro SD i powiększyć objętość pamięci masowej urządzenia, co pozwala zapisywać więcej filmów, zdjęć i plików muzycznych prosto uzyskać dostęp do wszelkich treści, które zostały zapisane na karcie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.