Menu

HP Pavilion 2M0R9EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 2M0R9EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 3 GB
  • Procesor Intel Core i5 

Opis

Pracuj, gdzie zechcesz. Baw się, gdzie zechcesz.laptop Pavilion 15 zapewnia obszerniejszą produktywność w mniejszym urządzeniu, dzięki czemu możesz realizować więcej zadań niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Ciesz się oszałamiającą jakością rozrywki, dzięki ekranowi z mikrokrawędziami oraz nieszablonowemu dźwiękowi z głośników B&O. Natychmiastowa satysfakcjaWydajność, która zawsze wybiega o krok do przodu.

Korzystaj z notebooka, który nadąża z realizacją zdań dzięki wysokiej klasy procesorowi Intel 11. Generacji. Epicka rozrywkaDzięki dźwiękowi audio zapewnianemu poprzez głośniki B&O, obszerniejszemu ekranowi i ramce z mikrokrawędziami, która maksymalizuje obraz, ten laptop gwarantuje niezwykłą wirtualną rozrywkę.

Mniejszy ciężar. Więcej radości.Kompaktowy notebook, który ułatwia pracę w podróży dzięki touchpadowi Precision Touchpad, a jednocześnie oferuje żywotną baterię i funkcję szybkiego ładowania HP Fast Charge.

Windows 10Pewna praca w znajomym środowisku systemu Windows z wieloma udoskonaleniami. Idealna jakość w każdym miejscuProcesory Intel Core 11. Generacji to wspaniałe połączenie cech, dzięki którym nic Cię nie powstrzyma.

Realizuj zadania szybciej dzięki wysokiej skuteczności, doskonałej responsywności oraz najkorzystniejszym opcjom łączności w tej klasie. Karta graficzna Intel Iris XImponująca sprawność dla twórców, graczy i spragnionych rozrywki.

Smukły, lekki i komfortowy laptop zapewniający fenomenalną i wyrazistą grakę o nowym poziomie jakości. Ekran FHD z technologią IPSCiesz się transparentnie czystym obrazem pod każdym kątem. Pokaźne kąty widzenia 178° i realistyczna rozdzielczość 1920 × 1080 zawsze doskonały widok na Twoje ulubione treści.

Panel antyrefleksyjnyCiesz się słońcem i ulubionymi treściami dzięki panelowi antyodblaskowemu. Antyodblaskowy wyświetlacz o niskim połysku pozwala korzystać z komputera na zewnątrz. Akumulator, który Cię wyzwoliPracuj poprzez cały dzień i nie myśl o ładowaniu.

Dzięki akumulatorowi gwarantującemu nawet 8 godzin zasilania możesz pracować dłużej, zobaczyć więcej i cały czas cieszyć się pełną swobodą.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.