Menu

HP 2X7V7EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 2X7V7EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

dostępna cena. Gotowy do pracy w firmie.Bądź w kontakcie dzięki notebookowi HP 250 z zaawansowaną technologią i smukłą obudową, którego można luźno wziąć ze sobą wszędzie. Realizuj zadania biznesowe z procesorem Intel i podstawowymi narzędziami do współpracy. Szykowny i lekkiLaptop HP 250 nadąża za przenośnym stylem pracy, dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji. Efektowny ekran z wąską ramką oraz jego wielkość w stosunku do całości mnóstwo miejsca na pracę i przesyłanie strumieniowe materiałów. Liczne opcje łącznościLaptop ten został zaprojektowany z myślą o potrzebach biznesowych i jest gotowy do podłączenia wszystkich maszyn peryferyjnych, dzięki portowi danych USB Type-C, portowi RJ-45 i portowi HDMI. Produkowany do pracy i rozrywkiRealizuj sprawnie projekty z najnowszymi technikami, takimi jak progresywny procesor Intel, pamięć, a także pamięć masowa. Szybka praca, łączność i responsywne działanieZyskaj niezwykłą responsywność, łączność i prędkość działania dzięki procesorowi Intel Core 10. Generacji, który pozwoli Ci na szybkie i bezawaryjne uruchamianie aplikacji, tworzenie treści i nawiązywanie łączności. Zadbaj o ochronę najważniejszych danychWbudowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony informacji, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika. Szybka i efektywna łączność bezprzewodowa LANMobilność komputera i bezusterkowość szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj szybkie i bezawaryjne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technice Wi-Fi 6 o gigabitowej szybkości. Nie ograniczaj swych wirtualnych możliwościZałatwiaj sprawy biznesowe rozmową twarzą w twarz. Dzięki kamerze HD w komputerach HP, która zagwarantuje szeroki zakres dynamiki (WDR), będziesz za każdym razem należycie wyglądać w trakcie wirtualnych konferencji, nawet w warunkach zbyt silnego albo słabego oświetlenia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.