Menu

HP EliteBook 2Y2Q6EA

Cechy produktu
  • Producent HP 
  • Kod Producenta 2Y2Q6EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i5 
  • Częstotliwość procesora 2.4 GHz
Opis

laptop roboczy HP EliteBook 840 G8 - Pracuj niezależnie od miejsca, w którym przebywaszStworzony dla CiebieHP EliteBook 840 wyprodukowano z myślą o Twoim stylu pracy i wyposażono go w system audio bazujący na AI.

Ten przenośny, ultralekki i smukły komputer biznesowy cechuje się 85% stosunkiem ekranu do oraz jest wyekwipowany w cichą i wygodną klawiaturę.Korzystaj z pomocnych zabezpieczeń komputera.Powstrzymuj nieautoryzowane zmiany w ustawieniach bezpieczeństwa i pomóż ograniczyć rozprzestrzenianie się złośliwego oprogramowania dzięki rozwiązaniu HP Sure Run Gen3, które identyfikuje, izoluje i zgłasza przypadki ingerencji w zabezpieczenia systemowe.Praca bez żadnego stresuHP Wolf Security for Business gwarantuje mocną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo.

Od systemu BIOS po oglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.Windows 10 ProPracuj z dowolnego miejsca bez utraty efektywności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 10 Pro.

gratisowA aktualizacja do Windows 11, gdy będzie dostępna.Zostań człowiekiem sukcesuOsiągnij maksymalną sprawność z komputerem HP EliteBook 840 z łącznością Wi-Fi 6, akumulatorem o długim czasie pracy, a także potężnym procesorem Intel® Core™ 11.

generacji.samoczynne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętoweAtaki na oprogramowanie układowe mogą w pełni zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyekwipowano rozwiązania HP – HP Sure Start Gen6 samoczynnie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu.HP Sure SenseZłośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a klasyczne programy antywirusowe nie zawsze rozpoznają świeże warianty ataków.

Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania unikatowej ochrony przed progresywnym złośliwym oprogramowaniem.Zadbaj o prywatnośćZintegrowana kamera HP Privacy Camera jest zaopatrzona w fizyczną przesłonę chroniącą prywatność, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy.Wysoka jakość i mobilnośćPrzyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z zastosowaniem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel® Core™ z bezprecedensowym układem graficznym Intel® Iris® Xe.Szybka i skuteczna łączność bezprzewodowa LANMobilność komputera i bezawaryjność szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować.

Uzyskaj prędkie i bezusterkowe połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technice Wi-Fi 6 o gigabitowej szybkości.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.