Menu

HP EliteBook 35t76ea

Cechy produktu
  • Producent HP 
  • Kod Producenta 35t76ea 
  • Przekątna ekranu 14 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • Procesor Intel Core i5 
Opis

Pracuj niezależnie od miejsca, w którym przebywaszPraca zdalna wymaga konkretnego, bezpiecznego i wytrzymałego komputera, by zachować niezmienną skuteczność. Komputer HP EliteBook 840 pozwoli Ci wykonywać niemało zadań równocześnie nawet w najmocniej pracowitym dniu.

tworzony dla CiebieHP EliteBook 840 wykonano z myślą o Twoim stylu pracy i wyposażono go w system audio bazujący na AI. Ten mobilny, ultralekki i smukły komputer biznesowy charakteryzuje się 85% stosunkiem ekranu do oraz jest zaopatrzony w cichą i wygodną klawiaturę.

Zostań człowiekiem sukcesuOsiągnij maksymalną efektywność z komputerem HP EliteBook 840 z łącznością Wi-Fi, akumulatorem o długim czasie pracy oraz potężnym procesorem Intel Core 11. Generacji. Praca bez żadnego stresuFunkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, aby stworzyć zawsze działającą, za każdym razem aktywną i odporną obronę.

Od systemu BIOS po oglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami. Niech nic Cię nie zatrzymaZyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom i funkcjom współpracy i łączności HP.

Wysoka jakość i mobilnośćPrzyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z zastosowaniem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel Core z bezprecedensowym układem graficznym Intel Iris Xe. HP Sure SenseZłośliwe oprogramowanie stale ewoluuje i klasyczne programy antywirusowe nie za każdym razem są w stanie rozpoznać nowe ataki.

Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania wyjątkowej ochrony przed innowacyjnym złośliwym oprogramowaniem. Szybka i efektywna łączność bezprzewodowa LANMobilność komputera i bezusterkowość szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować.

Uzyskaj prędkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technice Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości. Automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętoweAtaki na oprogramowanie układowe mogą w pełni zrujnować Twój komputer.

Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki zaopatrzono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów rodzaju rootkit albo włamaniu.

Korzystaj z {pomocn|przydatn)ych zabezpieczeń komputera.Powstrzymuj nieautoryzowane zmiany w ustawieniach bezpieczeństwa i pomóż ograniczyć rozprzestrzenianie się złośliwego oprogramowania dzięki rozwiązaniu HP Sure Run Gen3, które identyfikuje, izoluje i zgłasza przypadki ingerencji w zabezpieczenia systemowe.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.