Menu

HP 3S8U1EA

Cechy produktu
  • Producent HP 
  • Kod Producenta 3S8U1EA 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i7 
Opis

Wielkoekranowa sprawność nawet poza biurem
Komputer HP 470 w ciekawej stylistyce został skonstruowany tak, żeby zagwarantować produktywność i mobilność, wymagane poprzez innowacyjnych pracowników. Ekran o przekątnej 17 cali dostarcza intensywnych wrażeń wizualnych niezależnie od użycia.

Gotowość do pracy
Zrealizuj bez problemu każdy projekt dzięki wydajnym funkcjom, typowym dla komputerów stacjonarnych. Korzystaj z nieokiełznanej mocy procesora Intel Core, solidnej karty gracznej i szerokiej przestrzeni dyskowej na wszystkie ważne dane.

W biurze albo poza nim
Pracuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki przenośnym funkcjom, takim jak technologia HP Fast Charge, internetowa kamera HD i zastosowany mikrofon. Oglądaj wyraźne obrazy na wyświetlaczu o przekątnej 17 cali z wąską ramką.

sprawna praca
Biznes wymaga od komputera czegoś więcej. Ten 17-calowy komputer przenośny jest wyekwipowany w liczne funkcje, jak pełna klawiatura numeryczna, precyzyjny touchpad, a także sprzętowe zabezpieczenie TPM, które pozwalają Ci pracować w każdej chwili, w biurze i poza nim.

Niech nic Cię nie zatrzyma
Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom i funkcjom współpracy i łączności HP.

Wysoka jakość i mobilność
Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z wykorzystaniem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel Core z rewolucyjnym układem gracznym Intel Iris Xe.

Zadbaj o ochronę najważniejszych danych
wbudowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) proponuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony danych, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika.

Szybka i sprawna łączność bezprzewodowa LAN
Mobilność komputera i bezusterkowość szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej szybkości.

Nie ograniczaj swych wirtualnych możliwości
Załatwiaj sprawy biznesowe rozmową twarzą w twarz. Dzięki kamerze HD w komputerach HP, która zapewnia znaczny zakres dynamiki (WDR), będziesz za każdym razem prawidłowo wyglądać podczas wirtualnych konferencji, nawet w warunkach zbyt silnego lub słabego oświetlenia.

Ochrona przed niewielkimi zalaniami
Chroń wrażliwą elektronikę i ważne podzespoły przed niewielkimi ilościami płynów, dzięki wytrzymałej na zalanie klawiaturze.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.