Menu

HP EliteBook 401H6EA

Cechy produktu
  • Producent HP 
  • Kod Producenta 401H6EA 
  • Przekątna ekranu 14 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • Procesor AMD Ryzen 5 
  • Częstotliwość procesora 2.3 GHz
Opis

Łatwe zarządzanie pracowitym dniem
efektownie zaprojektowany i zabezpieczony komputer HP EliteBook 845 zagwarantuje bezawaryjną łączność i sprawność w niemal każdym otoczeniu. Ten smukły i lekki komputer został produkowany z myślą o wielozadaniowości i mobilności, a także przypasowany do Twojego stylu pracy.

Zaprojektowane z myślą o Twoim stylu pracy
HP EliteBook 845 został wytworzony z myślą o współczesnym stylu pracy. Ten mobilny, ultralekki i smukły komputer dla rm cechuje się 85-procentowym stosunkiem ekranu do oraz jest wyekwipowany w cichą i komfortową klawiaturę.

wydajność, łączność, długi czas pracy na akumulatorze
Sposób, w jaki pracujemy, ekspresowo się zmienia. Zapewnij sobie łączność i skuteczność, dzięki wysokiej klasy procesorowi AMD Ryzen i długiemu czasowi pracy na akumulatorze.

Praca bez żadnego stresu
HP Wolf Security for Business gwarantuje potężną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają bronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

Niech nic Cię nie zatrzyma
Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP.

HP Sure Sense
Złośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a konwencjonalne programy antywirusowe nie zawsze rozpoznają nowe warianty ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed nowoczesnym złośliwym oprogramowaniem.

Szybka i skuteczna łączność bezprzewodowa LAN
Mobilność komputera i niezawodność prędkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj prędkie i bezawaryjne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

samoczynne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
Ataki na oprogramowanie układowe mogą w całości zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyekwipowano rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu.

Bezpiecznie oglądaj strony internetowe
Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach kompletu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami przy pomocy wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.

Twój osobisty trener
Kontroluj stan zdrowia i zyskuj praktyczne porady dzięki aplikacji HP WorkWell. Dzięki tej aplikacji zyskasz spersonalizowane porady dotyczące zdrowia, które zachęcą Cię do robienia przerw i ćwiczenia oraz pomogą Ci rozszerzyć sprawność.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.