Menu

HP 402N1EA

Cechy produktu
  • Producent HP 
  • Kod Producenta 402N1EA 
  • System operacyjny Windows 10 
Opis

efektywność przez cały dzieńBądź na bieżąco z tym, co dla Ciebie naprawdę ważne, dzięki akumulatorowi o dużej żywotności oraz wąskiemu ekranowi z mikrokrawędziami. Wytwarzany, żeby zapewnić Ci wydajność i rozrywkę w dowolnym miejscu, ten komputer mobilny HP znamionuje bezawaryjna skuteczność i obfity ekran o przekątnej 15,6 cala, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo treści, surfować po sieci i szybko wykonywać zadania.

Bardziej szczegółowy obraz, mniejszy ciężarSmukły, lekki i zaprojektowany do podróżowania. Zobacz więcej swych zdjęć, filmów i projektów na ekranie z wąską ramką 6,5 mm. Dłuższa i szybsza pracaAkumulator o długiej żywotności i technologia HP Fast Charge umożliwiają pracę, oglądanie i utrzymywanie łączności przez cały dzień.

Zintegrowana, staranny panel dotykowy z obsługą technice wielodotykowej przyspiesza nawigację i zwiększa produktywność. Bezawaryjne działanieRealizuj zadania w najszczególniej pracowitych dniach dzięki efektywnemu, bezawaryjnemu procesorowi.

większa pamięć zapewnia jeszcze więcej miejsca na wszystkie fotografie, filmy i dokumenty, które są dla Ciebie ważne. Czytnik linii papilarnychLoguj się na swoje urządzenie prosto i bezpiecznie jednym dotknięciem palca.

Windows 10Pewna praca w znajomym środowisku systemu Windows z wieloma udoskonaleniami. Przenośne procesory AMD Ryzen kolekcji 5000 UJeśli częste videokonferencje, przeglądanie internetu oraz tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji jest dla Ciebie codziennością, to urządzenie napędzane procesorem przenośnym AMD Ryzen kolekcji 5000 jest wytworzone dla Ciebie.

ekran Full HDUsiądź komfortowo i ciesz się przezroczyście czystym obrazem dzięki wyśmienitej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli. Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego rozmiaru. Panel antyrefleksyjnyCiesz się słońcem i ulubionymi treściami dzięki panelowi antyodblaskowemu.

Antyodblaskowy ekran o niskim połysku pozwala korzystać z komputera na zewnątrz. Akumulator, który Cię wyzwoliPracuj poprzez cały dzień i nie martw się ładowaniem. Dzięki akumulatorowi gwarantującemu nawet 9 godzin i 30 minut zasilania możesz pracować dłużej, zobaczyć więcej i cały czas radować się pełną swobodą.

Pamięć masowa SSD PCIeBłyskawiczny rozruch w kilka sekund dzięki choćby 256 GB pamięci masowej SSD PCIe.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.