Menu

HP EliteBook 459F8EA

Cechy produktu
  • Producent HP 
  • Kod Producenta 459F8EA 
  • Przekątna ekranu 14 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • Procesor Intel Core i5 
Opis

notebook roboczy HP EliteBook 840 G8 - Pracuj niezależnie od miejsca, w którym przebywaszStworzony dla CiebieHP EliteBook 840 tworzono z myślą o Twoim stylu pracy i wyposażono go w system audio bazujący na AI.

Ten mobilny, ultralekki i smukły komputer biznesowy znamionuje się 85% stosunkiem ekranu do oraz jest wyekwipowany w cichą i komfortową klawiaturę.Korzystaj z pomocnych zabezpieczeń komputera.Powstrzymuj nieautoryzowane zmiany w ustawieniach bezpieczeństwa i pomóż ograniczyć rozprzestrzenianie się złośliwego oprogramowania dzięki rozwiązaniu HP Sure Run Gen3, które identyfikuje, izoluje i zgłasza przypadki ingerencji w zabezpieczenia systemowe.Praca bez żadnego stresuHP Wolf Security for Business zapewnia potężną, za każdym razem włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo.

Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają bronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.Windows 10 ProPracuj z dowolnego miejsca bez utraty produktywności albo bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 10 Pro.

darmowA aktualizacja do Windows 11, gdy będzie dostępna.Zostań człowiekiem sukcesuOsiągnij maksymalną skuteczność z komputerem HP EliteBook 840 z łącznością Wi-Fi 6, akumulatorem o długim czasie pracy oraz mocnym procesorem Intel® Core™ 11.

generacji.samoczynne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętoweAtaki na oprogramowanie układowe mogą kompletnie zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyekwipowano rozwiązania HP – HP Sure Start Gen6 samoczynnie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu.HP Sure SenseZłośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a tradycyjne programy antywirusowe nie za każdym razem rozpoznają świeże typy ataków.

Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania unikatowej ochrony przed progresywnym złośliwym oprogramowaniem.Zadbaj o prywatnośćZintegrowana kamera HP Privacy Camera jest wyekwipowana w fizyczną przesłonę chroniącą prywatność, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy.Wysoka jakość i mobilnośćPrzyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z użyciem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel® Core™ z bezprecedensowym układem graficznym Intel® Iris® Xe.Szybka i produktywna łączność bezprzewodowa LANMobilność komputera i niezawodność prędkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować.

Uzyskaj prędkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technice Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.