Menu

HP EliteBook 459G0EA

Cechy produktu
  • Producent HP 
  • Kod Producenta 459G0EA 
  • Przekątna ekranu 14 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i5 
Opis

Pracuj niezależnie od miejsca, w którym przebywasz
Praca zdalna wymaga solidnego, bezpiecznego i wytrzymałego komputera, by zachować niezmienną efektywność. Komputer HP EliteBook 840 pozwoli Ci wykonywać mnóstwo zadań równocześnie nawet w najszczególniej pracowitym dniu.

wytworzony dla Ciebie
HP EliteBook 840 tworzono z myślą o Twoim stylu pracy i wyposażono go w system audio bazujący na AI. Ten przenośny, ultralekki i smukły komputer biznesowy cechuje się 85% stosunkiem ekranu do i jest zaopatrzony w cichą i wygodną klawiaturę.

Zostań człowiekiem sukcesu
Osiągnij maksymalną produktywność z komputerem HP EliteBook 840 z łącznością Wi-Fi, akumulatorem o długim czasie pracy oraz mocnym procesorem Intel Core 11. Generacji.

Praca bez żadnego stresu
Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, by stworzyć zawsze działającą, zawsze aktywną i wytrzymałą obronę. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami.

Niech nic Cię nie zatrzyma
Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom, a także funkcjom współpracy i łączności HP.

Wysoka jakość i mobilność
Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z zastosowaniem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel Core z bezprecedensowym układem graficznym Intel Iris Xe.

HP Sure Sense
Złośliwe oprogramowanie stale ewoluuje i tradycyjne programy antywirusowe nie za każdym razem są w stanie rozpoznać nowe ataki. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania wyjątkowej ochrony przed progresywnym złośliwym oprogramowaniem.

Szybka i wydajna łączność bezprzewodowa LAN
Mobilność komputera i bezusterkowość szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj szybkie i bezusterkowe połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
Ataki na oprogramowanie układowe mogą w pełni zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyposażono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów rodzaju rootkit albo włamaniu.

Korzystaj z {pomocn|przydatn)ych zabezpieczeń komputera.
Powstrzymuj nieautoryzowane zmiany w ustawieniach bezpieczeństwa i pomóż ograniczyć rozprzestrzenianie się złośliwego oprogramowania dzięki rozwiązaniu HP Sure Run Gen3, które identyfikuje, izoluje i zgłasza przypadki ingerencji w zabezpieczenia systemowe.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.