Menu

Huawei 53010TUA

Cechy produktu

  • Producent Huawei 
  • Kod Producenta 53010TUA 
  • System operacyjny Windows 10 

Opis

laptop Huawei MateBook D14 6901443366330 unikatowy pod każdym kątem laptop Huawei MateBook D14 wyposażono w wysokiej jakości wyświetlacz FullHD IPS o wyjątkowo wąskich ramkach: 4,8 mm. Wyświetlane treści prezentują się zjawiskowo, a duże kąty widzenia (178°) zapewnią optymalne wrażenia wizualne w każdej sytuacji, dodatkowo podczas filmowych seansów w towarzystwie.

Lekki, smukły i wysmakowany laptop Huawei MateBook D14 waży zaledwie 1,38 kg1, a po złożeniu ma wysokość zaledwie 15,9 mm2. Stylowy, przemyślany design nie tylko nadzwyczajnie się pokazuje,również zezwala na odchylenie ekranu pod kątem niemal 180°.

HUAWEI MateBook D 14 to urządzenie, które dopasowuje się do Ciebie. Poczuj moc notebook Huawei MateBook D14 napędza mocny procesor AMD Ryzen 5 3500U z układem graficznym Radeon Vega 8. Taki zestaw bez problemu poradzi sobie z codzienną pracą i rozrywką.

Błyskawiczny dostęp do informacji i płynną obsługę aplikacji wspomaga również postępowy dysk SSD PCIe. Na chłodno Specjalna kompozycja układu chłodzącego Shark Fin 2.0 optymalizuje przepływ powietrza w notebookie Huawei MateBook D14, zapobiegając nagrzewaniu się podzespołów choćby pod znacznym obciążeniem.

Dzień na pełnych obrotach laptop Huawei MateBook D14 wyposażony jest w potężną baterię 56 Wh3, która stanie na wysokości zadania choćby najistotniej zabieganych użytkowników. Twój nowy notebook jest gotowy na dzień pełen ważnych spotkań, długich wykładów, a choćby międzykontynentalny lot.

W pełni naładowana bateria umożliwi nawet 9,5 h odtwarzania filmów w jakości 1080p4. Ekranowa synergia starczy jedno dotknięcie,związać smartfona z laptopem Huawei MateBook D14 w jeden superwydajny ekosystem, choćby wtedy, kiedy nie masz połączenia z Internetem.

Aktualne działające aplikacje, odtwarzana muzyka czy film automatycznie pojawią się na Twoim komputerze. Co więcej, na sporym ekranie możesz dodatkowo wyświetlić interfejs smartfona i obsługiwać oba urządzenia jednocześnie przy pomocy klawiatury i myszy.

Kieszonkowa ładowarka Kompaktowa ładowarka USB-C dysponuje mocą aż 65 W. Dzięki czemu możesz w zaledwie pół godziny naładować laptopa Huawei MateBook D14 do 46%6. W razie potrzeby ekspresowo doładujesz jeszcze smartfona7.

Ochrona wzroku ekran notebooka Huawei MateBook D14 certyfikat TÜV Rheinland, potwierdzający jego parametry ograniczające ekspozycję użytkownika na szkodliwe niebieskie światło8. Wszystko to w dbałości o Twoje zdrowie i jeszcze obszerniejszą przyjemność z wizualnych doznań.

Bezpieczeństwo w Twoich rękach Przycisk zasilania notebooka Huawei MateBook D14 posiada zintegrowany czytnik linii papilarnych. Starczy jedno dotknięcie, aby włączyć urządzenie i zalogować się do systemu.

Nikt nie patrzy postępowe umiejscowienie kamery w klawiaturze notebooka Huawei MateBook D14 daje pewność, iż korzystasz z niej tylko Ty, tylko wtedy, kiedy zechcesz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.