Menu

Lenovo 20TG0032PB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 20TG0032PB 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i7 

Opis

laptop LENOVO ThinkBook Plus IML Inteligentniejszy laptop dla biznesu zaopatrzony w dwa wyświetlacze Lenovo ThinkBook Plus to notebook opracowany z myślą o sukcesie. Choćby gdy laptop jest zamknięty, na wyświetlaczu o przekątnej 10,8 możesz robić notatki lub czytać e-dokumenty.

13,3-calowy panel laptopa demonstruje krystaliczny obraz z wyrazistymi detalami. Laptop ten ma dodatkowo sporo momentalnie działających i komfortowych funkcji, takich jak Smart Power On, która pozwala na logowanie się i uruchamianie komputera jednym dotknięciem innowacyjny wyświetlacz na pokrywie laptopa Lenovo ThinkBook Plus może wyświetlać ważne powiadomienia, dlatego nie musisz już sprawdzać poczty na smartfonie w trakcie spotkań.

Można go jeszcze używać jako czytnika książek elektronicznych i do przeglądania dokumentów PDF i dodawania adnotacji. SmartFind: https://accessorysmartfind.lenovo.com/#/search?keyword=&pageIndex=2&pageSize=40&query=20TG&systemId=

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.