Menu

Lenovo IdeaPad 81N800PQPB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 81N800PQPB 

Opis

Ideapad S340 – pewność i komfort

Jeżeli szukasz wydajnego procesora Intel w 15-calowym notebookie, IdeaPad S340 jest znakomitą propozycją właśnie dla Ciebie. Smukła i lekka kompozycja usprawnia przenoszenie. Wąskie ramki zezwalają na pełne użycie możliwości wyświetlacza. Przemyślane szczegóły, takie jak osłona gwarantująca pełną kontrolę nad kamerą, dopełniają możliwości tego komputera.

genialny do rozrywki

IdeaPad S340 zapewnia realistyczne wrażenia dźwiękowe dzięki kinowemu brzmieniu technologii Dolby Audio. Dzięki wąskim ramkom u góry i z boku i rozdzielczości do FHD można też w pełni wykorzystać mocne strony ekranu.

Moc i inteligencja

IdeaPad S340 został wyposażony w procesor Intel Core 5. Generacji, dlatego błyskawicznie przetwarza informacje niezależnie od typu zadania. Dodano także przemyślane komponenty konstrukcyjne na podstawie opinii użytkowników poprzednich modeli — pomiędzy innymi osłonę kamery, która zapewnia kontrolę nad tym, co widzi kamera internetowa oraz opcjonalną podświetlaną klawiaturę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.