Menu

Lenovo 82A200A2PB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 82A200A2PB 

Opis

Poznaj Lenovo Yoga Slim 7. Ten ultraelegancki laptop łączy w sobie moc procesora przeznaczonego do sprzętów mobilnych AMD Ryzen™ 4000 Series z grafiką Radeon™ oraz baterią wystarczającą choćby na 19 godzin działania. Dzięki temu oferuje największą w tej klasie efektywność i mobilność. Ekran o rozdzielczości FHD zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™, a także trójwymiarowy dźwięk z technologią Dolby Atmos®to gwarancja rozrywki o najwyższej jakości.Korzyści: doskonałą efektywność zapewni ośmiordzeniowy procesor AMD Ryzen™ 7 4700U 2 GHz (4.1 GHz Turbo) 8 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na skuteczne działanie programów i gier prędki czas uruchamiania dzięki dyskowi SSD 1 TB Wyraźny i bez refleksów obraz to zasługa ekranu 14" o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11 ax System operacyjny Windows 10 jest nie tylko lecz i bezpieczny, do tego posiada menu Start w zwiększonej postaci i niemało nowych funkcji Czujniki uwagi rejestrują Twoją nieobecność po odejściu od komputera i momentalnie rozpoznają Twoją twarz po powrocie, umożliwiając bezproblemowe logowanie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.