Menu

Lenovo 82au00ampb

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 82au00ampb 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Procesor Intel Core i7 

Opis

Zaufany sprzęt do legendarnych gier Legion 5 15 oferuje szeroką gamę produktywności i minimalistyczny design. Sercem komputera jest procesor Intel Core i7 H dziesiątej generacji z grafiką NVIDIA GeForce GTX i dużą ilością pamięci, dzięki czemu Twoje ulubione gry AAA ożywają i nabierają nowego poziomu realizmu.

wydajność na najwyższym poziomie Chcesz poznać nową jakość gamingu? Legion 5 z procesorem Intel Core serii H 10. Generacji jest właśnie dla Ciebie. Na notebookie Legion 5 możesz grać i transmitować strumieniowo najnowsze gry klasy AAA.

notebook LENOVO Legion 5 15IMH05 został zaopatrzony w efektywny sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-10750H. Dlatego sprawdzi się on niezwykle poprawnie w trakcie normalnego korzystania, lecz także jako narzędzie to rozgrywania emocjonujących rywalizacji w świecie gier.

W realizacji zadań pomaga także wyjątkowa karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1650 TI. Dzięki niej rozgrywka będzie wyjątkowo płynna, a sprawny system chłodzenia zadba o stabilność w trakcie każdej rozgrywki.

dzięki temu masz możliwość korzystania z bezprecedensowej wydajności. Zyskujesz nadzwyczajne turbodoładowanie do współczesnych gier. Wydany system chłodzenia Wykorzystano tutaj także produktywny system chłodzenia określany jako Coldfront 2.0.

Jest to rozwiązanie, które zapewni odpowiednią temperaturę niezależnie od zastosowania sprzętu. Cieplna kompozycja pozwoli schłodzić wszystkie najważniejsze komponenty. Dzięki czemu komputer będzie działał zrównoważenie nawet podczas długich gier.

Rozwiązanie Q Control 3.0 pozwala na ręczny wybór trybów termicznych: Cichego, zrównoważonego i Wyczynowego. Turbodoładowanie proponuje także funkcja Dual Burn, która wyciska maksimum mocy z procesorów CPU i GPU w trakcie gry.

Rozrywka wysokiej klasy O jakości wykonania świadczy nie tylko wygląd. Legion 5 15IMH05 to owoc tysięcy godzin pracy inżynierów, którzy mieli na celu zbudowanie laptopa nie tylko wydajnego, lecz i smukłego.

Specjaliści od baterii, rozmieszczenia gniazd, systemów termicznych i płyt głównych zintegrujeli swoje siły, by pomieścić najkorzystniejszy sprzęt — taki jak pamięć DDR4 czy dysk PCIe SSD — w efektywnym notebookie gamingowym.

Jednostka daje także możliwość korzystania z 8 GB pamięci RAM DDR4, która zagwarantuje wysoką skuteczność oraz jednoczesną obsługę wielu programów i aplikacji. Dzięki temu Twój komputer spełni oczekiwania podczas pracy w zaciszu własnego domu, czy w biurze oraz podczas rozgrywania emocjonujących rozgrywek.

notebook LENOVO Legion 5 15IMH05 został zaopatrzony w prędki dysk SSD o pojemności 512 GB. Dzięki czemu uzyskujesz dużo miejsca do przechowywania plików, programów, aplikacji, gier i innych danych. Zrezygnowano w tym przypadku z napędu optycznego, dzięki temu zyskuje się więcej miejsca do uzupełnienia jednostki w {pomocn|przydatn)e rozwiązania.

Możesz dostrzec głębie kolorów nawet pod dużymi kątami Na pokładzie umieszczono również matrycę IPS, dzięki której dostrzeż...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.