Menu

Lenovo IdeaPad 82EY00EAPB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 82EY00EAPB 

Opis

laptop dla Graczy Dzięki laptopowi Lenovo IdeaPad Gaming 3 rozszerzysz swoje szanse w grach. Proponuje on procesor AMD Ryzen 7 4800H, grafikę NVIDIA GTX 1650, a także klawiaturę gamingową szerokiego kalibru. Jakość Grania laptop LENOVO IdeaPad Gaming 3 efektywniejszą grę i lepsze wrażenia z e-sportowych zmagań, a dodatkowo podkreśli Cię w kręgu znajomych graczy.

Chcesz poznać nową jakość gamingu? IdeaPad Gaming 3 jest doskonały do tego z procesorem AMD Ryzen 7 na którym, możesz grać i transmitować strumieniowo najnowsze gry. Postrach wśród Rywali IdeaPad Gaming 3 znamionuje się procesorem AMD Ryzen 7 4800H, dedykowaną kartą graficzną NVIDIA GTX 1650 oraz progresywną klawiaturą gamingową.

Dzięki tym komponentom IdeaPad Gaming 3 wzbudzi Twoją pewność siebie i postrach wśród rywali. Drogę do dominacji uprzyjemni Ci czysty obraz. Chłodzenie skuteczny sprzęt nie na niemało się przyda bez systemu chłodzenia, który wytrzyma bitewny ogień.

Tymczasem laptop IdeaPad Gaming 3 opracowaliśmy tak,podczas gry nagrzewał się mniej i działał ciszej niżeli kiedykolwiek przedtem. IdeaPad Gaming 3 ma konstrukcję termiczną piątej generacji z skuteczniejszymi dwoma wentylatorami i systemem wentylacyjnym i udoskonalonymi radiatorami, które radzą sobie z wyższą temperaturą procesorów CPU i GPU.

Rozwiązanie Q Control pozwala na przełączanie prędkości wentylatorów w trybie cichym, zrównoważonym i wyczynowym. Dzięki czemu można w pełni przypasować efektywność cieplną w celu oszczędzania energii, wykonywania rutynowych zajęć albo uzyskiwania maksymalnej mocy.

Karta Graficzna laptopy gamingowe z GeForce GTX 1650 mają przełomową wydajność graficzną wielokrotnie nagradzanej architektury NVIDIA Turing. Ta karta graficzna działa choćby 2 razy wydajniej aniżeli GeForce GTX 950M i do 70% szybciej aniżeli GTX 1050, dlatego możesz grać z turbodoładowaniem w większość popularnych tytułów.

GeForce GTX 1650 to awans do wyższej ligi w grach. Styl Wygląd notebooka IdeaPad Gaming 3 robi wrażenie na każdym entuzjaście. Opalizująca pokrywa przyciąga wzrok, załamując światło pod każdym kątem, a wyświetlacz o przekątnej 15,6" otacza wąska ramka z umieszczoną u góry kamerą zaopatrzoną w osłonę broniącą prywatność.

Każdy kąt i kontur — od smukłego profilu o grubości mniejszej niż 24,5 mm po szykowne krzywizny i linie — przywodzi na myśl emocje i euforię związane z wyczynową grą. Dzięki temu IdeaPad Gaming 3 urzeka stylem: sportowym, dokładnym i śmiałym.

Lenovo Vantage Lenovo Vantage zagwarantuje gotowość do walki, wciągające doznania i grę bez zakłóceń. Wybierz tryb wyczynowy,automatycznie kalibrować produktywność komputera w aplikacjach i grach. Przetaktuj procesory CPU i GPU i zwolnij pamięć, żeby uzyskać maksymalną prędkość klatek.

Możesz też oszczędzać energię baterii w trybie cichym albo zdać się na tryb jednostajny do zwykłych zastosowań. Kontroluj wszystko z jednego miejsca!...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.