Menu

Microsoft Latitude 5B2-00043

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 
  • Kod Producenta 5B2-00043 

Opis

MicrosoftSurface notebook 4 prędkość i produktywność w trakcie pracy i wideo rozmówOd rozmów wideo w domu po wirtualną współpracę w biurze Twoja praca wyróżnia się dzięki Surface notebook 4. Większa moc do realizowania wielu zadań naraz zapewniana poprzez procesor Intel Core 11. Generacji lub procesor AMD RyzenMicrosoft Surface Edition Prezentuj się jeszcze lepiej w zmiennych warunkach oświetlenia dzięki kamerze HD 720p, która zagwarantuje ostry, wysokiej jakości obraz. Daj się słyszeć głośno i wyrażnie podczas spotkań w Microsoft Teams* dzięki podwójnym, dalekosiężnym mikrofonom studyjnym, Wyraźnie słysz swych współpracowników. Wsłuchuj się w rozmowy i bardziej angażuj w spotkania dzięki głośnikom Omnisonic. Wracaj do pracy w jednej chwili dzięki funkcji Instant On. Pisz starannie dzięki responsywnej klawiaturze z podświetleniem. Podłącz wszystkie zewnętrzne peryferia dzięki USB-C i USB-A Pracuj w dobrym stylu tak jak uwielbiaszSurface laptop 4 jest wykwintny, lekki i smukły. Pracuj wybierając wymiar, odcień i wykończenie klawiatury. Smukły i elegancki design. Ultra lekka kompozycja biznesowego notebooka z innowacyjnym zawiasem umożliwiającym otwarcie urządzenia przy pomocy jednego palca. Wybierz wersję z ekranem 13.5 albo 15 cali, wedle Twoich preferencji. Sprawdź więcej i zrób więcej dzięki aplikacjom Microsoft 365* zoptymalizowanym pod proporcje ekranu 3:2. Naturalna interakcja poprzez dotyk dotykowy wyświetlacz PixelSense powoduje, że nawigacja jest intuicyjna. Wybierz jeden z dwóch trwałych materiałów wykończeniowych klawiatury ciepłą w dotyku dzianinę Alcantara albo przyjemnie chłodny metal. Surface dla firm gwarantuje większe możliwościOszczędzają czas i pieniądze dzięki usprawnionemu wdrożeniu, nowoczesnemu zarządzaniu urządzeniami i zaimplementowanym zabezpieczeniom opartym na chmurze. Surface notebook 4 pozwala zachować kontrolę nad tajnymi danymi dzięki wymiennemu dyskowi SSD 2. Wykorzystaj w pełni swoją inwestycję w Microsoft 365, z systemem Windows 10 Pro, ochroną Microsoft Enterprise Mobility + Security oraz aplikacjami biurowymi Office 365. Wdrażaj i zarządzaj aż do warstwy firmwareu z poziomu chmury dzięki Microsoft Endpoint Manager oraz DFCI.3 Usługa Advanced Exchange, usługa zamiany sprzętu, bez dodatkowych kosztów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.