Menu

Microsoft Latitude 5BL-00009

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 
  • Kod Producenta 5BL-00009 

Opis

MicrosoftSurface notebook 4 prędkość i efektywność w trakcie pracy i wideo rozmówOd rozmów video w domu po wirtualną współpracę w biurze Twoja praca wyróżnia się dzięki Surface laptop 4. Większa moc do wykonywania wielu zadań naraz zapewniana poprzez procesor Intel Core 11. Generacji lub procesor AMD RyzenMicrosoft Surface Edition Prezentuj się jeszcze lepiej w zmiennych warunkach oświetlenia dzięki kamerze HD 720p, która zapewnia ostry, wysokiej jakości obraz. Daj się słyszeć głośno i wyrażnie w trakcie spotkań w Microsoft Teams* dzięki podwójnym, dalekosiężnym mikrofonom studyjnym, Wyraźnie słysz swoich współpracowników. Wsłuchuj się w rozmowy i bardziej angażuj w spotkania dzięki głośnikom Omnisonic. Wracaj do pracy w jednej chwili dzięki funkcji Instant On. Pisz dokładnie dzięki responsywnej klawiaturze z podświetleniem. Podłącz wszystkie zewnętrzne peryferia dzięki USB-C, a także USB-A Pracuj w dobrym stylu tak jak lubiszSurface laptop 4 jest wysmakowany, lekki i smukły. Pracuj wybierając wymiar, odcień i wykończenie klawiatury. Smukły i wysmakowany design. Ultra lekka kompozycja biznesowego laptopa z nowoczesnym zawiasem umożliwiającym otwarcie urządzenia za pomocą jednego palca. Wybierz wersję z ekranem 13.5 albo 15 cali, wedle Twoich preferencji. Zobacz więcej i zrób więcej dzięki aplikacjom Microsoft 365* zoptymalizowanym pod proporcje ekranu 3:2. Naturalna interakcja poprzez dotyk dotykowy wyświetlacz PixelSense sprawia, iż nawigacja jest instynktowna. Wybierz jeden z dwóch trwałych tworzyw wykończeniowych klawiatury ciepłą w dotyku tkaninę Alcantara albo przyjemnie chłodny metal. Surface dla firm gwarantuje pokaźniejsze możliwościOszczędzają czas i pieniądze dzięki usprawnionemu wdrożeniu, innowacyjnemu zarządzaniu urządzeniami i zastosowanym zabezpieczeniom opartym na chmurze. Surface notebook 4 pozwala zachować kontrolę nad poufnymi danymi dzięki wymiennemu dyskowi SSD 2. Wykorzystaj w pełni swoją inwestycję w Microsoft 365, z systemem Windows 10 Pro, ochroną Microsoft Enterprise Mobility + Security, a także aplikacjami biurowymi Office 365. Wdrażaj i zarządzaj aż do warstwy firmwareu z poziomu chmury dzięki Microsoft Endpoint Manager oraz DFCI.3 Usługa Advanced Exchange, usługa zamiany sprzętu, bez dodatkowych kosztów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.