Menu

Microsoft 5BV-00009

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 
  • Kod Producenta 5BV-00009 

Opis

MicrosoftSurface notebook 4 szybkość i skuteczność podczas pracy i wideo rozmówOd rozmów wideo w domu po wirtualną współpracę w biurze Twoja praca wyróżnia się dzięki Surface notebook 4. Obszerniejsza moc do realizowania wielu zadań naraz zapewniana poprzez procesor Intel Core 11. Generacji albo procesor AMD RyzenMicrosoft Surface Edition Prezentuj się jeszcze lepiej w zmiennych warunkach oświetlenia dzięki kamerze HD 720p, która zapewnia ostry, wysokiej jakości obraz. Daj się słyszeć głośno i wyrażnie w trakcie spotkań w Microsoft Teams* dzięki podwójnym, dalekosiężnym mikrofonom studyjnym, Wyraźnie słysz swoich współpracowników. Wsłuchuj się w rozmowy i bardziej angażuj w spotkania dzięki głośnikom Omnisonic. Wracaj do pracy w jednej chwili dzięki funkcji Instant On. Pisz precyzyjnie dzięki responsywnej klawiaturze z podświetleniem. Podłącz wszystkie zewnętrzne peryferia dzięki USB-C, a także USB-A Pracuj w prawidłowym stylu tak jak uwielbiaszSurface notebook 4 jest wytworny, lekki i smukły. Pracuj wybierając wymiar, kolor i wykończenie klawiatury. Smukły i gustowny design. Ultra lekka kompozycja biznesowego laptopa z nowoczesnym zawiasem umożliwiającym otwarcie urządzenia za pomocą jednego palca. Wybierz wersję z ekranem 13.5 albo 15 cali, wedle Twoich preferencji. Sprawdź więcej i zrób więcej dzięki aplikacjom Microsoft 365* zoptymalizowanym pod proporcje ekranu 3:2. Naturalna interakcja poprzez dotyk dotykowy wyświetlacz PixelSense sprawia, że nawigacja jest intuicyjna. Wybierz jeden z dwóch trwałych materiałów wykończeniowych klawiatury ciepłą w dotyku tkaninę Alcantara albo przyjemnie chłodny metal. Surface dla firm zagwarantuje większe możliwościOszczędzają czas i pieniądze dzięki usprawnionemu wdrożeniu, nowoczesnemu zarządzaniu urządzeniami i wbudowanym zabezpieczeniom opartym na chmurze. Surface notebook 4 pozwala zachować kontrolę nad prywatnymi danymi dzięki wymiennemu dyskowi SSD 2. Wykorzystaj w pełni swoją inwestycję w Microsoft 365, z systemem Windows 10 Pro, ochroną Microsoft Enterprise Mobility + Security oraz aplikacjami biurowymi Office 365. Wdrażaj i zarządzaj aż do warstwy firmwareu z poziomu chmury dzięki Microsoft Endpoint Manager oraz DFCI.3 Usługa Advanced Exchange, usługa wymiany sprzętu, bez dodatkowych kosztów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.