Menu

Microsoft Latitude 5BV-00043

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 
  • Kod Producenta 5BV-00043 

Opis

MicrosoftSurface notebook 4 szybkość i wydajność w trakcie pracy i video rozmówOd rozmów wideo w domu po wirtualną współpracę w biurze Twoja praca podkreśla się dzięki Surface notebook 4. Pokaźniejsza moc do wykonywania wielu zadań naraz zapewniana poprzez procesor Intel Core 11. Generacji lub procesor AMD RyzenMicrosoft Surface Edition Prezentuj się jeszcze lepiej w zmiennych warunkach oświetlenia dzięki kamerze HD 720p, która zapewnia ostry, wysokiej jakości obraz. Daj się słyszeć głośno i wyrażnie podczas spotkań w Microsoft Teams* dzięki podwójnym, dalekosiężnym mikrofonom studyjnym, Wyraźnie słysz swych współpracowników. Wsłuchuj się w rozmowy i bardziej angażuj w spotkania dzięki głośnikom Omnisonic. Wracaj do pracy w jednej chwili dzięki funkcji Instant On. Pisz dokładnie dzięki responsywnej klawiaturze z podświetleniem. Podłącz wszystkie zewnętrzne peryferia dzięki USB-C oraz USB-A Pracuj w korzystnym stylu tak jak uwielbiaszSurface notebook 4 jest stylowy, lekki i smukły. Pracuj wybierając rozmiar, odcień i wykończenie klawiatury. Smukły i wytworny design. Ultra lekka konstrukcja biznesowego laptopa z innowacyjnym zawiasem umożliwiającym otwarcie urządzenia za pomocą jednego palca. Wybierz wersję z ekranem 13.5 albo 15 cali, wedle Twoich preferencji. Przejrzyj więcej i zrób więcej dzięki aplikacjom Microsoft 365* zoptymalizowanym pod proporcje ekranu 3:2. Naturalna interakcja przez dotyk dotykowy ekran PixelSense sprawia, że nawigacja jest instynktowna. Wybierz jeden z dwóch trwałych materiałów wykończeniowych klawiatury ciepłą w dotyku dzianinę Alcantara albo przyjemnie chłodny metal. Surface dla firm zagwarantuje obszerniejsze możliwościOszczędzają czas i pieniądze dzięki usprawnionemu wdrożeniu, progresywnemu zarządzaniu urządzeniami i zaimplementowanym zabezpieczeniom opartym na chmurze. Surface laptop 4 pozwala zachować kontrolę nad poufnymi danymi dzięki wymiennemu dyskowi SSD 2. Wykorzystaj w pełni swoją inwestycję w Microsoft 365, z systemem Windows 10 Pro, ochroną Microsoft Enterprise Mobility + Security oraz aplikacjami biurowymi Office 365. Wdrażaj i zarządzaj aż do warstwy firmwareu z poziomu chmury dzięki Microsoft Endpoint Manager oraz DFCI.3 Usługa Advanced Exchange, usługa zamiany sprzętu, bez dodatkowych kosztów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.