Menu

Microsoft DAL-00012

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 
  • Kod Producenta DAL-00012 

Opis

surface-laptop-MEX KV ukazujemy Surface laptop. Sprawność w osobistym formacie. To co najlepsze w systemie Windows i komplecie Office Surface laptop zaprojektowano pod kątem systemu Windows 10 w trybie S1 — najważniejsze są tu bezpieczeństwo i perfekcyjna skuteczność.

Ciesz się systemem Windows, który znasz, aplikacjami zweryfikowanymi przez markę Microsoft, dostarczanymi za pośrednictwem Sklepu Windows, a także wygodą chmury. Przepięknie zaprojektowany i tworzony Surface laptop uzupełnia osobisty fason użytkownika mieszanką tekstur, subtelnych detali i wyrazistych linii.

Poczuj ekskluzywny dotyk klawiatury pokrytej Alcantarą. Miękka, trwała dzianina została tak opracowana, by można ją było łatwo wyczyścić i by zapewniała wygodę w trakcie pisania. Nieprzeciętna równowaga pomiędzy mobilnością a produktywnością Surface notebook waży zaledwie 1,25 kg, więc bez problemu zawiera się w torbie.

zaopatrzono go w procesor Intel Core 7. Generacji, który obsłuży nawet wymagające programy konwencjonalne. Pisz komfortowo dzięki miękkiej podpórce na dłonie, responsywnej klawiaturze i pokaźnemu trackpadowi. Ciesz się głębokim dźwiękiem Dolby Audio Premium.

Niezwykły wyświetlacz dotykowy Szybsza, łatwiejsza, bardziej naturalna nawigacja — niesamowita rozdzielczość wyświetlanych fotografii, wideo i prezentacji — na wyświetlaczu dotykowym PixelSense o przekątnej 13,5 cala i szczególnie intensywnych kolorach.

ekran bezramkowy i ultrasmukła obudowa zapewniają więcej miejsca na pomysły użytkownika. Specyfikacja technologiczna Oprogramowanie Windows 10 Pro w trybie S1 Office 365 Personal na 1 rok2 Disclaimer Windows 10 w trybie S działa wyłącznie z aplikacjami ze Sklepu Windows zweryfikowanymi przez firmę Microsoft.

Niektóre akcesoria zgodne z systemem Windows 10 mogą nie działać, a sprawność może się różnić. Niektórych domyślnych ustawień, funkcji i aplikacji nie można zmienić. W dowolnej chwili można z łatwością i niedrogo przejść na system Windows 10 Pro.

Zmiany dokonać można za pośrednictwem Sklepu Windows. Osiągalna jest tylko zmiana systemu na wersję Pro. Po jej przeprowadzeniu nie będzie realny powrót do systemu Windows 10 S. Więcej danych umieszczono na stronie: https:www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-10-s zawiera ważną poprzez 1 rok subskrypcję zestawu Office 365 Personal.

obecnie w wersji Preview na tym urządzeniu. Oprogramowanie instalowane jest ze Sklepu Windows. Aktywacja musi nastąpić w ciągu 180 dni. Ważność oferty kończy się 30.09.2017 r. Do 14 godzin odtwarzania filmów.

Testy zostały przeprowadzone poprzez markę Microsoft w kwietniu 2017 roku z wykorzystaniem urządzenia z procesorem Intel® Core™ i5, 256 GB przestrzeni dyskowej i 8 GB pamięci RAM. Testowanie polegało na całkowitym rozładowaniu baterii w trakcie odtwarzania filmu.

Użyto ustawień domyślnych, wyjątki: nawiązano połączenie z siecią Wi-Fi. Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od ustawień, sposobu używania i innych czynników.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.