Menu

MSI 11UC-467XPL

Cechy produktu
  • Producent MSI 
  • Kod Producenta 11UC-467XPL 
  • Przekątna ekranu 17.3 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • Procesor Intel Core i7 
  • Częstotliwość procesora 2.3 GHz
Opis

Katana GF76 Dzięki najnowszym procesorom Intel Core i7 11. Generacji oraz układom graficznym z serii NVIDIA GeForce RTX 30, komputery z rodziny Katana GF76 został zoptymalizowane do tego, aby uwolnić prawdziwą skuteczność w trakcie rozgrywek.

Nowy laptop Katana GF76 jest zbudowany z takim samym kunsztem, z jakim wykuwa się ostrza. Pracuj z słuszną sprawnością i zabłyśnij na polu bitwy. MocnA produktywnOŚĆ, DZIĘKI KTÓREJ MOŻNA WEJŚĆ DO GRYLaptop wyposażony jest w najnowszy model procesora Intel Core i7 11.

generacji, który oferuje nawet 40% wzrost skuteczności, w porównaniu z procesorami poprzedniej generacji. Uzyskaj pokaźniejszą moc dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi pracującemu z częstotliwością 4,6 GHz w trybie Dual Core Turbo po to, aby zmaksymalizować skuteczność w grach, w trakcie pracy wielozadaniowej i zwiększyć wydajność.

laptopY Z KARTAMI GRAFICZNYMI Z kolekcji GEFORCE RTX 30 - OSTATECZNA ROZGRYWKAUWOLNIJ całkowitą MOCProcesory graficzne z kolekcji GeForce RTX 30 stanowią podstawę do budowy najszybszych na świecie notebooków dla graczy i twórców.

Układy te bazują na architekturze Ampere, czyli na drugiej generacji architektury RTX firmy NVIDIA, która charakteryzuje się nowymi rdzeniami RT, rdzeniami Tensor i procesorami strumieniowymi, zapewniającymi najmocniej realistyczną grafikę generowaną z zastosowaniem technice ray tracingu.

oferują one najnowocześniejsze funkcje, a także wykorzystują algorytmy sztucznej inteligencji. StworzonA DLA GRACZYWyposażona w nieszablonowe, czerwone podświetlenie klawiatura, która ekranowana jest za pomocą konkretnej metalowej osłony, znamionuje się 1,7-milimetrowym skokiem klawiszy.

dzięki temu klawisze odznaczają się wyraźnie udoskonaloną czułością i reakcją na nacisk. Nowa, użytecznie zaprojektowana klawiatura spełni wszystkie Twoje kryteria. 144-HERCOWY ekran IPS Z WĄSKĄ RAMKĄ DOOKOŁA EKRANUBEZPRECEDENSOWA prędkośĆ I krystalicznOŚĆ OBRAZUNajszybszy gamingowy ekran, który proponuje najistotniej transparentny obraz z żywymi kolorami, dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnego uderzenia.

TAK POWINNA BRZMIEĆ MUZYKAZanurz się w bezstratnej muzyce i ciesz się znakomitą jakością dźwięku, dzięki zgodności ze standardem Hi-Resolution Audio. Delektuj się wrażeniami i słuchaj dźwięków i muzyki starannie w taki sposób, w jaki były one przygotowane przez twórców.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.