Menu

MSI 11UD-466XPL

Cechy produktu
  • Producent MSI 
  • Kod Producenta 11UD-466XPL 
  • Procesor Intel Core i7 
Opis

Dzięki najnowszym procesorom Intel Core i7 11. Generacji i układom graficznym z serii NVIDIA GeForce RTX 30, komputery z rodziny Katana GF76 został zoptymalizowane do tego, żeby uwolnić prawdziwą produktywność podczas rozgrywek.

Nowy notebook Katana GF76 jest zbudowany z takim samym kunsztem, z jakim wykuwa się ostrza. Pracuj z stosowną wydajnością i zabłyśnij na polu bitwy. Laptop wyposażony jest w najnowszy model procesora Intel Core i7 11.

generacji, który oferuje nawet 40% wzrost sprawności, w porównaniu z procesorami poprzedniej generacji. Uzyskaj pokaźniejszą moc dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi pracującemu z częstotliwością 4,6 GHz w trybie Dual Core Turbo po to, aby zmaksymalizować skuteczność w grach, w trakcie pracy wielozadaniowej i zwiększyć efektywność.

Procesory graficzne z serii GeForce RTX 30 stanowią podstawę do budowy najszybszych na świecie laptopów dla graczy i twórców. Układy te bazują na architekturze Ampere, czyli na drugiej generacji architektury RTX producenta NVIDIA, która cechuje się nowymi rdzeniami RT, rdzeniami Tensor oraz procesorami strumieniowymi, zapewniającymi najbardziej realistyczną grafikę generowaną z zastosowaniem technice ray tracingu.

proponują one najnowocześniejsze funkcje, a także wykorzystują algorytmy sztucznej inteligencji. Wyposażona w nieszablonowe, czerwone podświetlenie klawiatura, która ekranowana jest przy pomocy solidnej metalowej osłony, znamionuje się 1,7-milimetrowym skokiem klawiszy.

dzięki temu klawisze odznaczają się pokaźnie udoskonaloną czułością i reakcją na nacisk. Nowa, funkcjonalnie zaprojektowana klawiatura spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zanurz się w bezstratnej muzyce i ciesz się genialną jakością dźwięku, dzięki zgodności ze standardem Hi-Resolution Audio.

Delektuj się wrażeniami i słuchaj dźwięków, a także muzyki precyzyjnie w taki sposób, w jaki były one przygotowane przez twórców.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.