Menu

MSI 11UG-410XPL

Cechy produktu
  • Producent MSI 
  • Kod Producenta 11UG-410XPL 
  • Przekątna ekranu 17.3 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • Procesor Intel Core i7 
  • Częstotliwość procesora 2.3 GHz
Opis

Katana GF76 laptopY Z KARTAMI GRAFICZNYMI Z linii GEFORCE RTX 30 - OSTATECZNA ROZGRYWKA UWOLNIJ pełną MOCProcesory graficzne z serii GeForce RTX 30 stanowią podstawę do budowy najszybszych na świecie laptopów dla graczy i twórców.

Układy te bazują na architekturze Ampere, czyli na drugiej generacji architektury RTX firmy NVIDIA, która cechuje się nowymi rdzeniami RT, rdzeniami Tensor oraz procesorami strumieniowymi, zapewniającymi najszczególniej realistyczną grafikę generowaną z zastosowaniem technice ray tracingu.

oferują one najnowocześniejsze funkcje oraz wykorzystują algorytmy nienaturalnej inteligencji. WytworzonA DLA GRACZYWyposażona w unikatowe, czerwone podświetlenie klawiatura, która ekranowana jest przy pomocy konkretnej metalowej osłony, znamionuje się 1,7-milimetrowym skokiem klawiszy.

dzięki czemu klawisze odznaczają się istotnie lepszą czułością i reakcją na nacisk. Nowa, użytecznie zaprojektowana klawiatura spełni wszystkie Twoje wymagania. 144-HERCOWY ekran IPS Z WĄSKĄ RAMKĄ DOOKOŁA EKRANU.

przełomowA szybkośĆ I przezroczystOŚĆ OBRAZUNajszybszy gamingowy wyświetlacz, który proponuje najbardziej przejrzysty obraz z żywymi kolorami, dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnego uderzenia. TAK POWINNA BRZMIEĆ MUZYKAZanurz się w bezstratnej muzyce i ciesz się wyśmienitą jakością dźwięku, dzięki zgodności ze standardem Hi-Resolution Audio.

Delektuj się wrażeniami i słuchaj dźwięków oraz muzyki dokładnie w taki sposób, w jaki były one przygotowane przez twórców.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.