Menu

MSI B1 0MW-264XPL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta B1 0MW-264XPL 
  • Procesor Intel Core i5 

Opis

Modern 14 Pozwól swej pasji nadążać za dynamicznym stylem życia. Bez względu na to, czy studiujesz, czy również kontynuujesz swoją karierę zawodową, dzięki najnowszym, przenośnym procesorom AMD Ryzen z serii 4000, z linią Modern stworzysz zapierające dech w piersiach cuda.

Nastrojowe barwy Bluestone odzwierciedla czyste, niebieskie niebo w pierwszym świetle dnia. Beżowy mus oferuje Ci słoneczny pocałunek miłego popołudnia. Stalowo-szare odcień poczęstuję Cię niepowtarzalny smakiem nieodgadnionego wieczora.

Współczesna stylizacja i piaskowana faktura powierzchni pokrywy, sprawiają, iż twój codzienny towarzysz charakteryzuje się stonowanymi odcieniami kolorów i subtelnym designem. Notebooki o wybranej kolorystyce mogą nie być przystępne na wszelkich rynkach.

Poszczególne barwy mogą być w dodatku niedostępne dla wybranych modeli produktów. Zalecamy skontaktowanie się z lokalnym sprzedawcą w celu sprawdzenia aktualnej oferty i szczegółowej specyfikacji przystępnego sprzętu.

Zdumiewająca skuteczność przenośne procesory AMD Ryzen z linii 4000 przyspieszą zarówno pracę, jak i poprawią Twój komfort związany ze spędzaniem wolnego czasu. Dzięki przystępnej na wyciągnięcie ręki, wciągającej rozrywce, a także możliwości płynnej edycji obrazu czy tworzyw video możesz codziennie rozwijać swoją prawdziwą pasję.

nieszablonowa mobilność Notebooki z serii Modern, charakteryzują tym, że są ultralekkie, ważą zaledwie 1,3 kg i zamknięto je w ultrasmukłej, aluminiowej obudowie o grubości 16,9 mm. Te niezwykłe notebooki skonstruowano z myślą o mobilności i stylu, który możesz wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie się wybierasz.

Dzięki unikatowej mobilności prosto dotrzymają one kroku twojemu prędkiemu stylowi życia. Dźwięk, który przybliży Cię do otaczającego świata Kiedy w przeuroczym zakątku miasta cieszysz się muzyką odtwarzaną na notebooku z serii Modern, możesz słyszeć dźwięk w taki sposób, w jaki powinien być on słyszany.

Dzięki obsłudze 24-bitowego dźwięku ze 192-kilohercową częstotliwością próbkowania, system audio odtwarza wszystkie detale dźwięku, tak jak zostały one wykreowane przez twórcę. Pisz swobodnie i komfortowo TZ optymalizowany, 1,5-milimetrowy skok klawiszy, a także dobrze dostosowana czułość i reakcja klawiszy na każde ich naciśnięcie w notebookach z linii Modern sprawia, iż pisanie jest wyraźnie bardziej przyjemne, poręczne i efektywne niż kiedykolwiek wcześniej.

Podświetlana klawiatura nadzwyczajnie oświetla klawisze, dzięki czemu można z łatwością pracować w słabo oświetlonych miejscach. Złącza na każdą okazję Notebooka zaopatrzono w dwa porty USB-A, które powalają na swobodne przyłączanie szerokiego spektrum maszyn.

Dzięki czytnikowi kart micro SD i wyjściu HDMI, możesz bezproblemowo odczytać i wyświetlić wszystkie znakomite, żywe obrazy, które udało Ci się uchwycić i zarejestrować Aplikacja MSI Center dla Biznesu i efektywności Oprogramowanie MSI Center przenosi optymalizację systemu na nowy, wyższy poziom, dzięki trybom systemowym oferującym łatwą możliwość ich regulacji or...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.