Menu

MSI GF66 11UC-864XPL

Cechy produktu
  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GF66 11UC-864XPL 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • Procesor Intel Core i7 
  • Częstotliwość procesora 2.3 GHz
Opis
Katana GF66 Dzięki najnowszym procesorom Intel Core i7 11. Generacji oraz układom graficznym z serii NVIDIA GeForce RTX 30, komputery z rodziny Katana GF66 został zoptymalizowane do tego, aby uwolnić prawdziwą wydajność w trakcie rozgrywek. Nowy laptop Katana GF66 jest zbudowany z takim samym kunsztem, z jakim wykuwa się ostrza. Pracuj z optymalną skutecznością i zabłyśnij na polu bitwy. SolidnA wydajnOŚĆ, DZIĘKI KTÓREJ MOŻNA WEJŚĆ DO GRYLaptop zaopatrzony jest w najnowszy model procesora Intel Core i7 11. Generacji, który proponuje nawet 40% wzrost sprawności, w porównaniu z procesorami poprzedniej generacji. Uzyskaj pokaźniejszą moc dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi pracującemu z częstotliwością 4,6 GHz w trybie Dual Core Turbo po to, by zmaksymalizować skuteczność w grach, w trakcie pracy wielozadaniowej i zwiększyć efektywność. LaptopY Z KARTAMI GRAFICZNYMI Z kolekcji GEFORCE RTX 30 - OSTATECZNA ROZGRYWKA - UWOLNIJ całkowitą MOCProcesory graficzne z serii GeForce RTX 30 stanowią podstawę do budowy najszybszych na świecie laptopów dla graczy i twórców. Układy te bazują na architekturze Ampere, czyli na drugiej generacji architektury RTX firmy NVIDIA, która cechuje się nowymi rdzeniami RT, rdzeniami Tensor i procesorami strumieniowymi, zapewniającymi najbardziej realistyczną grafikę generowaną z użyciem technologii ray tracingu. Proponują one najnowocześniejsze funkcje i wykorzystują algorytmy nienaturalnej inteligencji. WytwarzanA DLA GRACZYWyposażona w unikatowe, czerwone podświetlenie klawiatura, która ekranowana jest za pomocą konkretnej metalowej osłony, znamionuje się 1,7-milimetrowym skokiem klawiszy. Dzięki temu klawisze odznaczają się znacznie lepszą czułością i reakcją na nacisk. Nowa, poręcznie zaprojektowana klawiatura spełni wszystkie Twoje wymagania. 144-HERCOWY ekran IPS Z WĄSKĄ RAMKĄ DOOKOŁA EKRANU - bezprecedensowA szybkośĆ I klarownOŚĆ OBRAZUNajszybszy gamingowy ekran, który proponuje najszczególniej klarowny obraz z żywymi kolorami, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego uderzenia. NOWY BEZPRZEWODOWY STANDARDNajnowszy standard Wi-Fi 6 zgodny ze specyfikacją 802.11ax oferuje 3 razy szybszą transmisję danych niż dotychczasowy standard Wi-Fi 5. Dzięki temu gwarantuje on szybko szybką reakcję na zdarzenia w grze on-line, najlepszą jakość strumieniowego przesyłania danych i najbardziej realistyczne wrażenia w trakcie komunikacji głosowej. Graj korzystając z najszczególniej adekwatnych, gamingowych ustawień w grze korzystając z barty sieciowej Intel Wi-Fi 6.
Opinie - 5 opinii + Dodaj opinie
Jan - Wystawiona 2 tygodnie temu
Komputer z najnowszym procesorem z serii intel core polecam jak najbardziej!
Dawid - Wystawiona 2 tygodnie temu
Idealny laptop w tej cenie bardzo się cieszę że kupiłem. Polecam gorąco!
Marian - Wystawiona 2 tygodnie temu
Kupiłem Synowi tego laptopa i jest bardzo zadowolony polecam idealny na prezent!
Sara - Wystawiona 2 tygodnie temu
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego laptopa, w ekspresowym tempie się odpala jak i również bateria trzyma w nim bardzoo długo.
JANECZEK - Wystawiona 4 dni temu
Laptop bardzo porządny polecam serdecznie!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.