Menu

Toshiba Satellite L50-G-13K

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Kod Producenta L50-G-13K 

Opis

notebook Toshiba Satellite Pro L50-G-13K Przyszłościowa sprawność bez wysokich kosztówa laptop Toshiba Satellite Pro L50-G-13K to notebook proponujący szereg najnowszych rozwiązań technicznych - gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość.

I wszystko to jest dostępne w przystępnej cenie. Mimo to notebook ten jest nadzwyczaj płaski i lekki, a więc i łatwy w przenoszeniu, a czas pracy akumulatora sięgający 10 godzin pozwala na luźną pracę poza biurem.

nadzwyczajny w biurze, mobilny w razie potrzeby laptop Toshiba Satellite Pro L50-G-13K zaprojektowano tak, żeby zapewnić użytkownikowi maksymalny funkcjonalny komfort przez cały dzień pracy. Pełnowymiarowa klawiatura z sekcją numeryczną oznacza stanowczo wygodne pisanie, skrupulatny panel dotykowy zezwala na szybką i łatwą nawigację, a przeciwodblaskowy ekran sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych.

kompozycja z myślą o łączności Pełna gama zbrata i wyposażenie opcjonalne zapewniają użytkownikowi notebooka Toshiba dynabook Satellite Pro L50-G-13K łączność ze środowiskiem marki z dowolnego miejsca. Złącza fizyczne obejmują złącze USB Type-C, trzy uzupełniające złącza USB, złącze HDMI i Gigabit LAN i gniazda kart SD i słuchawek.

Złącze USB TypeC zezwala na swobodne przyłączanie sprzętów, obsługuje ładowanie, dodatkowy monitor lub przesyłanie informacji - można choćby korzystać ze wszystkich tych funkcji naraz. Dzięki opcjonalnej stacji dokującej USBC starczy włożyć jedną wtyczkę w celu zminimalizowania bałaganu związanego z kablami i szybkiego podłączenia ulubionych sprzętów peryferyjnych.

Ochrona cennych zasobów notebook dynabook Satellite Pro L50-G-13K jest wyposażony w zabezpieczenia, które korzystnie chronią zarówno samo urządzenie, jak i przechowywane na nim informacje. Dynabook Satellite Pro L50-G spełnia je wszystkie, zapewniając skuteczność, bezpieczeństwo i wzornictwo na wysokim poziomie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.