Menu

Legowisko Natural Paradise, do przymocowania do ściany - Ø 48 cm, szare| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł

Cechy produktu
  • Producent zooplus Exclusive 
Opis

Natural Paradise stanowi najkorzystniejszy dowód uznania Twojego właściciela dla tego, kim naprawdę jesteś: czymś o niemało więcej niż zwierzęciem domowym. Jesteś ukochanym członkiem rodziny i zasługujesz na przyjemne otoczenie, darzące Cię szacunkiem, żeby poczuć się jak w domu.

To właśnie nas pasjonuje: uwielbiamy przyczyniać się do tego, iż dom właściciela staje się Twoim naturalnym środowiskiem. Dzięki temu możesz za każdym razem być sobą i podążać za swymi naturalnymi instynktami.

NATURAL PARADISE. DESIGNED FOR NATURAL INSTINCTS. Zabawy i odkrycia trwające przez cały dzień potrafią zmęczyć, prawda? Legowisko przymocowane do ściany w sam raz nadałoby się na wypoczynek! starczy po prostu wskoczyć na nie i rozgościć się!

Pluszowe legowisko jest stebnowane i miękko wyściełane. Ma jeszcze krawędź, o którą można się oprzeć. Czego chcieć więcej? Ach, tak. Kilka legowisk! To byłoby jeszcze lepsze. Wtedy można skakać z jednego na drugie i dotrzeć w ten sposób do jeszcze wyższych punktów obserwacyjnych albo po prostu przejść do drapaka, stojącego przy ścianie.

Od razu powiedz swym dwunożnym przyjaciołom, iż kilka legowisk można rewelacyjnie zbratać bez konieczności zajmowania miejsca na podłodze. Aha, i nie martw się: legowisko zostało produkowane z konkretnej płyty z prawdziwego drewna i może wytrzymać niemało.

Możesz wskoczyć na nie tak energicznie, jak tylko masz ochotę! Legowisko Natural Paradise Dahlia w skrócie: zrównoważony wspornik na ścianę z komfortowym legowiskiem. Wspaniałe, wysoko położone miejsce do leżenia dla kotów.

jednostajne legowisko do konstrukcji na ścianie Koty kochają wysoko położone legowiska, ponieważ czują się tam bezpiecznie i mogą obserwować z nich swoje terytorium! solidna płyta ścienna wytrzyma do 35 kg obciążenia i może być zamontowana na ścianie, oszczędzając miejsce.

Miękkie legowisko Przytulne legowisko z cudownie miękką krawędzią, o którą można się oprzeć, doskonałe do zwijania się w kłębek, przymocowane do wspornika przy pomocy rzepów. Jest to nie tylko komfortowe miejsce odosobnienia do drzemek i relaksu; może ono służyć także jako poziom pośredni w drodze do innych legowisk.

Naturalne materiały Platforma i uchwyt ścienny zostały tworzone ze sklejki z drewna brzozowego, pochodzącego ze jednostajnej gospodarki leśnej. Dokument Oeko-Tex® standard 100 Legowisko zostało produkowane z dzianin testowanych na skażenia.

Są to certyfikowane materiały, które podkreślają związek artykułu z naturą i którym można zaufać. Perfekcyjny dodatek do drapaka. Możliwość łączenia: z dodatkowymi legowiskami lub drapakami montowanymi na ścianie.

Naturalny wygląd. Antypoślizgowe, nieskomplikowane w pielęgnacji obicie: można prać w pralce w temperaturze 30°C. Przystępny montaż na ścianie: oszczędność miejsca, nie jest niezbędne miejsce na podłodze (dostawa nie gromadzi materiałów niezbędnych do zamocowania legowiska na ścianie).

Maksymalne obciążenie: 35 kg. Kolor: kremowy, ciemnobrązowy, bordowy lub szary. Materiał: Wspornik, uchwyt ścienny: sklejka brzozowa bałtycka. Tapicerka: 100% poliester (Oeko-Tex® standard 100). Rozmiary całkowite: szer.

x wys. X gł.: 48 x 24 x 42 cm (wszystkie rozmiary w załączniku). Wskazówka dot. Montażu: Przed zamocowaniem drapaka legowiska upewnij się, że wybrane miejsce jest odpowiednie. Przejrzyj, czy kołki są dostosowane do typu ściany.

Materiały montażowe nie są załączone do zestawu. Użyj stosownych, specjalnych kołków albo śrub do ścian betonowych, wnęk, albo płyt gipsowo-kartonowych. Zobacz stabilność legowiska, zanim Twój kot zacznie go używać.

Regularnie sprawdzaj stabilność drapaka i w razie zapotrzebowania dokręć wkręty. Inne drapaki i wieże od Natural Paradise pasujące do legowiska dla kota Natural Paradise do przymocowania do ściany wyszukasz tutaj: Drapaki Natural Paradise Uwaga: Tylko do wykorzystywania wewnętrznego.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.