Menu

amiplay Kocyk Scandi M

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Scandi Kocyk M 75 x 60 cm szary dla psa

Przeznaczenie Kocyka Scandi dla psa
Kocyk wypoczynkowy dla psów ras nieznacznych średnich. Produkowany z wysokiej jakości materiałów, trwały, wielofunkcyjny. Wspaniały do używania w domu jak i w podróży.

Charakterystyka Kocyka Scandi dla psa

Specyfikacja produktu:
rodzaj: koc
Producent: amiplay
linia: Scandi
wymiar: M
Długość: 75 cm
Szerokość: 60 cm
Przeznaczenie: minimalny średni pies
Materiał: miękki bipolar
Kolor: szary

Kocyk Scandi to wyśmienite rozwiązanie dla każdego psa szanującego ciepło i komfort. Wykonany z szczególnie miękkiego polaru, najwyższej jakości, dzięki czemu będzie służył przez wyjątkowo długi czas.
Kocyk można położyć na podłodze jako podstawowe legowisko, dzięki dwóm warstwom ciepłego polaru stanowi prawidłową izolację, a to nie wszystko! Można go także wykorzystać jako dopełniające ocieplenie w trakcie mroźnych dni, bądź położyć w miejscu, w którym pies najchętniej odpoczywa. Kocyk prosto wyczyścić z sierści, a także wysuszyć, więc to znakomite rozwiązanie po kąpieli lub spacerze w deszczu.
Dzięki stonowanej kolorystyce może dodatkowo stać się narzutą na kanapę bądź fotel. Jeśli pies upodobał sobie któreś z tych miejsc, to problem wszechobecnej sierści oraz zabrudzeń już nie będzie zmartwieniem.
na dodatek można go bez problemu złożyć i wziąć ze sobą w podróż. Jest to szczególnie prawidłowe rozwiązanie, jeśli pies jedzie w nieznane dla siebie miejsce, co stanowczo redukuje stres związany ze zmianą otoczenia.
Kocyk amiplay Scandi nieprzeciętnie nadaje się do każdego wnętrza dzięki stonowanej kolorystyce, natomiast jakość i funkcjonalność pozwala się nim radować przez długi czas.

atuty Kocyka Scandi:
miękki;
gruby i ciepły;
miły w dotyku;
łatwy w czyszczeniu;
wielofunkcyjny;
wytworzony z najwyższej jakości tworzyw;
wytworzony w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.