Menu

amiplay Legowisko owalne Basic XS

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko owalne XS 40 x 32 x 12 cm czarne dla psa

Przeznaczenie Legowiska owalnego XS dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras miniaturowych. Produkowane z wysokiej jakości materiałów, trwałe, wytrzymałe na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska owalnego XS dla psa

Specyfikacja produktu:
rodzaj: legowisko
Producent: amiplay
linia: Basic
rozmiar: XS
Długość zewnętrzna: 40 cm
Długość poduchy: 36 cm
Szerokość zewnętrzna: 32 cm
Szerokość poduchy: 28 cm
Wysokość: 12 cm
Przeznaczenie: pies miniaturowy
Materiał: tkanina poliestrowa
Rozbieralne: wydobywana poducha
Czyszczenie: możliwość prania poduchy
Kolor: czarny

Legowisko owalne Basic perfekcyjnie stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny oraz konwencjonalny wygląd sprawia, że będzie doskonale pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie nieprzeciętną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
tworzone jest z trwałej tkaniny poliestrowej niepodatnej na uszkodzenia. Wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, niepodatnego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu przez długi czas. Poduszkę można wyprać w pralce albo ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie legowiska jest proste.
Legowisko znamionuje się dużą powierzchnią wypoczynkową, w stosunku do wymiarów zewnętrznych, dzięki czemu będzie znakomitym wyborem przy ograniczonej przestrzeni. Dobierając odpowiedni rozmiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

linia amiplay Basic znamionuje się nad wyraz bogatą ofertą przeróżnych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Przeznaczona jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i dostatek. Bezkompromisowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala wytwarzać klasyczne komplety. Na dodatek, dzięki jakości towaru, można się nim cieszyć poprzez długi czas.

Należy pamiętać o tym, że warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki temu pies będzie chciał przebywać na legowisku i dobrze z niego korzystać a ponadto da mu to poczucie bezpieczeństwa.

atuty Legowiska owalnego Basic:
dzianina wytrzymała na uszkodzenia;
uniwersalny zarys;
odporne na odkształcenia;
wyciągana poducha;
tradycyjny wygląd;
produkowane z wysokiej jakości tworzyw;
produkowane w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.