Menu

amiplay Legowisko owalne Basic XS

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko owalne XS 40 x 32 x 12 cm grafitowe dla psa

Przeznaczenie Legowiska owalnego XS dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras miniaturowych. Wytwarzane z wysokiej jakości tworzyw, trwałe, odporne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska owalnego XS dla psa

Specyfikacja produktu:
wariant: legowisko
Producent: amiplay
linia: Basic
wymiar: XS
Długość zewnętrzna: 40 cm
Długość poduchy: 36 cm
Szerokość zewnętrzna: 32 cm
Szerokość poduchy: 28 cm
Wysokość: 12 cm
Przeznaczenie: pies miniaturowy
Materiał: tkanina poliestrowa
Rozbieralne: wydobywana poducha
Czyszczenie: możliwość prania poduchy
Kolor: grafitowy

Legowisko owalne Basic wyśmienicie stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny oraz konwencjonalny wygląd sprawia, że będzie idealnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie wyśmienitą strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
wytwarzane jest z trwałej dzianiny poliestrowej wytrzymałej na uszkodzenia. Wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, wytrzymałego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu przez długi czas. Poduszkę można wyprać w pralce albo ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie legowiska jest nietrudne.
Legowisko charakteryzuje się dużą powierzchnią wypoczynkową, w stosunku do wymiarów zewnętrznych, dzięki temu będzie świetnym wyborem przy ograniczonej przestrzeni. Dobierając stosowny wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

kolekcja amiplay Basic charakteryzuje się nad wyraz bogatą ofertą najróżniejszych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Przeznaczona jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i zasobność. Minimalistyczny wygląd z bogatą kolorystyką pozwala wytwarzać konwencjonalne komplety. W dodatku, dzięki jakości produktu, można się nim cieszyć przez długi czas.

Należy pamiętać o tym, że warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki temu pies będzie chciał przebywać na legowisku i poprawnie z niego korzystać a dodatkowo da mu to poczucie bezpieczeństwa.

zalety Legowiska owalnego Basic:
dzianina odporna na uszkodzenia;
uniwersalny kształt;
wytrzymałe na odkształcenia;
wyciągana poducha;
konwencjonalny wygląd;
wytwarzane z wysokiej jakości materiałów;
stworzone w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.