Menu

amiplay Sofa Fun XS

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Fun Sofa XS 48 x 40 x 16 cm różowe dla psa

Przeznaczenie Legowiska Sofa XS dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras miniaturowych. Wytwarzane z wysokiej jakości materiałów, trwałe, niepodatne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska Sofa XS dla psa

Specyfikacja towaru:
typ: legowisko
Producent: amiplay
linia: Fun
Model: Sofa
rozmiar: XS
Długość zewnętrzna: 48 cm
Długość poduchy: 30 cm
Szerokość zewnętrzna: 40 cm
Szerokość poduchy: 28 cm
Wysokość: 16 cm
Przeznaczenie: pies miniaturowy
Materiał: dzianina poliestrowa
Rozbieralne: wyciągana poducha
Czyszczenie: możliwość prania komponentów
Kolor: różowy

Legowisko Sofa Fun nadzwyczajnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny oraz interesujące wzornictwo powoduje, iż będzie nadzwyczajnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie idealną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
wytworzone jest z wyjątkowo trwałej dzianiny poliestrowej opornej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu plastikowego i pianki, niepodatnego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu przez długi czas. Poduszkę można wyprać w pralce lub ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie legowiska jest łatwe.
Legowisko cechuje się dużą grubością poduchy, co zapewnia komfort oraz szczególnie prawidłową izolację cieplną. Grube, miękkie boki legowiska stanowią wyśmienite miejsce do wtulenia się pupila poszukującego bezpiecznego miejsca. Dobierając adekwatny wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w komfortowej pozycji.

seria amiplay Fun znamionuje się intensywną kolorystyką połączoną z niebanalnymi wzorami. Dedykowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i obfitość. Cechy te zezwalają na dopasowanie legowiska do każdego wnętrza. Ponadto, dzięki jakości artykułu, można się nim radować poprzez długi czas.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i korzystnie z niego korzystać, a w dodatku da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Legowiska Sofa Fun:
dzianina oporna na uszkodzenia;
uniwersalny kształt;
wyciągana poducha;
przeróżne wzory;
niepodatne na odkształcenia;
wytwarzane z wysokiej jakości materiałów;
wytwarzane w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.