Menu

Daktarin puder lecz.(aerosol) 0,02 g/g 100 g

Cechy produktu

  • Producent PHARMASOL LTD. 
  • Postać aerozol 

Opis

Opis:Mikonazol łączy działanie przeciw dermatofitom i drożdżakom z działaniem przeciwbakteryjnym przeciwko Gram - dodatnim. Dawka0.02 g/1g Opakowanie:100 g Skład:100 g preparatu zawiera: substancję czynną: azotanu mikonazolu 2 g, substancje pomocnicze: talk, stearalkonian hectoritu (Bentone 27), seskwioleinian sorbitanu (Aracel 83).

Pojemnik mieści etanol i propellent Butane 40. Działanie:Mikonazol łączy działanie przeciw dermatofitom i drożdżakom z działaniem przeciwbakteryjnym przeciwko Gram - dodatnim. Mikonazol hamuje biosyntezę ergosterolu w ścianie komórkowej grzybów, co prowadzi do jej uszkodzenia i w wyniku czego do obumarcia komórki grzyba.

Mikonazol jest sprawny w leczeniu grzybic nadkażonych bakteryjnie. Mikonazol wyjątkowo likwiduje świąd, często towarzyszący infekcjom wywołanym poprzez dermatofity i drożdżaki. Świąd ustępuje przed pojawieniem się pierwszych oznak wyleczenia.

Mikonazol po zaimplementowaniu zewnętrznym, nie sprawia zmian w morfologii krwi. Przeznaczenie:DaktarinTM puder leczniczy jest wykorzystywany zwykle w połączeniu z kremem w grzybicy międzypalcowej stóp (stopa sportowca), grzybicy obrębnej pachwin, DaktarinTM puder leczniczy może byćużytkowany profilaktycznie, do środka butów i skarpetek.

Sposób wykorzystania:Daktarin puder leczniczy stosuje się dwa razy dziennie, na miejsca zmienione chorobowo. Daktarin puder leczniczy profilaktycznie stosuje się raz dziennie do środka butów i skarpetek. Czas trwania leczenia waha się od 2 do 6 tygodni, zależnie od umiejscowienia zmian i ich nasilenia.

Po ustąpieniu zmian chorobowych leczenie powinno trwać jeszcze przynajmniej 7 dni. Preparat nie pozostawia plam na skórze i na ubraniu. Dane dodatkowe:w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry albo reakcji alergicznej na lek kurację należy przerwać.

Należy unikać dostania się pudru DaktarinTM do oczu i na otwarte rany. Niezwykle ważne jest zachowywanie zasad higieny w celu uniknięcia zakażenia pierwotnego i wtórnego. 100 g-puder lecz.(aerosol)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.