Menu

DR MICHAELS NAILINEX KREM DO PAZNOKCI

Cechy produktu

  • Producent Dr. Micheals 
  • Postać krem 

Opis

Specjalistyczny krem do pielęgnacji płytki paznokciowej dotkniętej zmianami łuszczycowymi, jak na dodatek infekcjami pochodzenia grzybiczego i bakteryjnego.

Nie posiada sterydów. Artykuł przebadany dermatologicznie.

wyznaczonia i używanie preparatów z kolekcji Dr Michaels:

1. Przy użyciu szczoteczki z miękkim włosiem płytkę paznokciową, powierzchnię wokół i pod paznokciem, należy umyć Żelem przemywającym Dr Michaels. Preparat po ok. 2-3 minutach zmyć ciepłą wodą i osuszyć skórę ręcznikiem.
2. Za pomocą wacika, powierzchnię paznokcia, wokół paznokcia i pod paznokciem, posmarować płynem do paznokci NAILINEX (przed wykorzystaniem wstrząsnąć). Pozostawić do wyschnięcia na ok. 5 min.
3. Na te same miejsca, nanieść NAILINEX Krem do paznokci. Pozostawić do wchłonięcia na ok. 5 minut – nie wycierać! Stosować 2 razy dziennie – rano i wieczorem.

==Stosować przewlekle do osiągnięcia pożąinformacji efektów.==


elementy:

PETROLATUM, COCOS NUCIFERA OIL, CERA ALBA, CARICA PAPAYA FRUIT EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, CETEARYL GLUCOSIDE, ALLANTOIN, DAUCUS CAROTA SATIVA SEED OIL, CAMELLIA SINENSIS, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, ALOE BARBADENSIS JUICE POWDER, MENTHA PIPERITA OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS FLOWER OIL

ZANIM ZACZNIESZ UŻYWAĆ:

W celu wykluczenia reakcji alergicznych, preparat należy użyć na niepokaźnej powierzchni ciała zgodnie z przekazanym sposobem zastosowania. Po aplikacji, obserwować skórę przez 48 godzin, czy nie pojawią się zmiany świadczące o nadwrażliwości na elementy preparatu. Nie zmywać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry w miejscu użycia artykułu, należy zmyć ją wodą z mydłem i skontaktować się z lekarzem. Stosując kilka preparatów równocześnie, test każdego z nich należy przeprowadzić w innym miejscu na ciele.

SZCZEGÓLNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.
towar nie jest przeznaczony dla pań w ciąży i matek karmiących.
Unikać kontaktu z oczami, w razie jego wystąpienia przemyć oczy wodą aż do ustąpienia pieczenia.
Nie stosować na znaczne powierzchnie uszkodzonej skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


UWAGI:

Ze względu na zawartość naturalnych olejków, preparat może czasami przybierać odcienię brązową.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Nie zamrażać.
w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry, wysypki, preparat należy zmyć wodą z mydłem i zaprzestać jego stosowania. Zasięgnąć porady lekarza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.