Menu

EKO BALZAM PRZECIW GRZYBICY

Cechy produktu

  • Producent Ecodirect 

Opis

Ekobalzam to w 100 % naturalny preparat o istotnym działaniu antygrzybicznym, dzięki czemu przyspiesza całą kurację. Pierwsze efekty są widoczne już po dziesięciu dniach. Mikroorganizmy wywołujące grzybice prosto adaptują się, potrafią uodpornić się na skład wielu środków. Wobec oryginalnego składu ekobalzamu są jednak bezradne. Nie są w stanie przystosować się do niego, dzięki czemu pozbędziemy się ich na stałe.


towar może być wykorzystywany codziennie i poprzez długi czas.


Skład:

posiada 13 produktywnie działających roślin (bez czarny, centuria pospolita, dziurawiec zwyczajny, krwawnik pospolity, skrzyp polny, widłak goździsty, dziewanna wielokwiatowa, żywokost lekarski, jeżówka purpurowa, babka zwyczajna, glistnik jaskółcze ziele, łopian, nagietek lekarski ), a także tłoczoną na zimno oliwę z oliwek, czysty wosk roślinny i pszczeli, propolis, olejki eteryczne z drzewa herbacianego, eukaliptusa i lawendy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.