Menu

Microsoft Windows 10 Professional

Cechy produktu
  • Producent Microsoft 
Opis

Co otrzymasz po zakupie?


✓ Klucz aktywacyjny dla jednego urządzenia.
✓ Link do pobrania pliku instalacyjnego.
✓ Szczegółowe wyjaśnienie instalacji i aktywacji.
✓ Faktura VAT.
✓ Link do udowodnienia legalności sprzedaży.

jednakże system Windows 10 Professional jest asygnowany dla klientów biznesowych, jest korzystnym wyborem systemu operacyjnego dla użytkowników domowych z efektywnymi podzespołami komputerowymi. Oprogramowanie od Soft360 ułatwi nam instalację systemu Windows 10 Professional, która zostanie prędko dostarczona drogą elektroniczną.

Projekt systemu Windows 10 wykorzystuje najkorzystniejsze funkcje z dwóch wcześniejszych systemów operacyjnych, Windows 7 i Windows 8 i włącza je do systemu operacyjnego, który działa podobnie poprawnie na komputerach PC jak i tabletach tabletach. Ta profesjonalna wersja systemu Windows 10 ma niemało funkcji, których nie ma w wersji domowej w tym ochronę informacji przedsiębiorstwa, funkcję BitLocker i zaufany rozruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zdalny pulpit, dołączanie do domeny i tryb przedsiębiorstwa Internet Explorer do użytkowania biznesowego i możliwość dołączenia do Azure Active Directory za pomocą pojedynczego logowania do aplikacji hostowanych w chmurze.

dane prawne:

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym przez właściciela praw Microsoft w celu nieograniczonego wykorzystania w postaci klucza aktywacyjnego produktu z opcją pobierania. Uprawnia to użytkownika do otrzymywania aktualizacji, pod warunkiem, iż istnieje ważna licencja na użytkowanie.

Wszelkie istniejące kopie programów stały się bezużyteczne, dlatego prawa Microsoft dotyczące wyłącznej dystrybucji towaru zostały wyczerpane, w związku z czym może dojść do legalnej sprzedaży używanej.

Posiadacz praw otrzymał odpowiednią rekompensatę w związku z wprowadzeniem artykułu do obrotu.

Nazwy marek i znaki towarowe są użytkowane wyłącznie w zakresie opisu towaru w celu uzyskania jaśniejszego opisu towarów. Prawa własności i prawa użytkowania należą do optymalnych właścicieli praw autorskich.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.