Menu

licznik sigma bc 14.16 alti sts

Cechy produktu
  • Producent Sigma 
Opis

Komputer BC 14.16 STS to wyśmienity towarzysz górskich wypraw! Dzięki nowoczesnej funkcji pomiaru wysokości, wskazuje on aktualną wysokość, przebyte przewyższenie w procentach i wykres wysokościowy przejechanej trasy.

w dodatku zapisane podczas treningu informacje, dzięki technologii NFC w prosty sposób, bezprzewodowo, przekażesz na swój telefon do SIGMA LINK APP. Ci trzeba pomiaru kadencji? Żaden problem, w każdej chwili możesz zwiększyć ilość funkcji.

Dokup detektor kadencji, albo wybierz wersję z kadencją art. Nr. 01418. Funkcje: Porównanie prędkości aktualnej ze średnią Zegarek 12/24 Temperatura Dystans całkowity Maksymalna prędkość Aktualna prędkość Całkowity czas jazdy / Overall training time średnia prędkość Czas jazdy Dystans Statystyki treningów Pomiar odcinka, części trasy Wysokoprocentowy Komputer BC 14.16 STS oprócz klasycznych funkcji wysokościowych, ma możliwość graficznego przedstawienia przejechanego profilu trasy i procentowego wyróznionia jej aktualnego nachylenia.

NFC & SIGMA LINKDzięki wbudowanemu chipowi NFC (Near Field Communication)* wszystkie zapisane podczas treningu, wycieczki dane bezproblemowo prześlesz do bezpłatnego oprogramowania na telefon SIGMA LINK APP.

Oprogramowanie to, służy do weryfikacji informacji jak i do ustawień komputera. Jest także platformą do dalszego przesyłu danych o treningu do inny wykorzystywanych przez Ciebie programów, takich jak SIGMA DATA CENTER, Strava, TrainingPeaks.*NFC w komputerach SIGMA SPORT współpracuje tylko z systemem Android.

Używasz dwóch rowerów BC 14.16 STS to właściwy wybór BC 14.16 STS sam rozpozna rower na którym został zamontowany po właściwym ustawieniu czujnika. Naciśnij niewielki przycisk znajdujący się na czujniku, przytrzymaj.

Dioda świeci się na zielono, mruga, rower nr 1. Zacznie świecić się na czerwono, rower nr 2.Proste ustawianie wielkości koła na podstawie wielkości oponyAby dostać nad wyraz dokładne wyszczególnionie prędkości a tym samym przejechanego dystansu.

Należy wprowadzić do ustawień komputer właściwy obwód koła. Możesz to zrobić mierząc jego obwód i wprowadzając otrzymaną wartość w mm do ustawień komputera albo wybieraną zdefiniowaną w ustawieniach wielkość opony, od 16" przez 700 C aż do 29", w jaką wyposażony jest Twój rower.

pakiet gromadzi detektor prędkości STS Dwa o-ringi (Ø 35mm, 45mm) Power magnes

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.