Menu

SIGMA SPORT BC 10.0 STS Bike Computer Wireless 2022 Liczniki bezprzewodowe

Cechy produktu
  • Producent SIGMA SPORT 
  • Rodzaj bezprzewodowy 
Opis

Kompaktowe,przezroczyście zaprojektowane urządzenie SIGMA BC 10.0 WL ma dziesięć najważniejszych funkcji przydatnych w trakcie treningów i wycieczek rowerowych. Oprócz takich wartości, jak szybkość średnia i dzienna ilość kilometrów, sygnalizuje ono dodatkowo o temperaturze zewnętrznej, a także uzyskanej szybkości maksymalnej!

dzięki temu bezprzewodowy prędkościomierz jest wszechstronnym urządzeniem z najważniejszymi funkcjami.Najważniejsze właściwościPrzegląd najważniejszych funkcjiTo bez znaczenia, czy jedziemy na rowerze do pracy, chcemy zrobić weekendową wycieczkę rowerową albo pognać na rowerze wyścigowym: w urządzeniu BC 10.0 WL przystępne są wszystkie istotne informacje.

Bezprzewodowy komputer rowerowy wyświetla dane takie jak: dzienny dystans, prędkość, całkowity dystans, czas jazdy, godzina, całkowity czas jazdy, prędkość przeciętna, porównanie szybkości średnich, szybkość maksymalna i aktualna temperatura.prędkość maksymalna jako motywacjaSpecjalną funkcją urządzenia BC 10.0 WL jest wskazywanie – oprócz szybkości bieżącej i przeciętnej – także szybkości maksymalnej.

Motywuje to do jeszcze obszerniejszego wysiłku i bicia własnych rekordów szybkości.Bezprzewodowa transmisja danychOpracowana przez markę SIGMA bezprzewodowa (WL) kodowana transmisja radiowa pozwala zrezygnować ze użytkowania kabli.

Nadajnik radiowy przymocowany do widelca przekazuje w sposób ciągły i niezakłócony zmierzoną na rowerze prędkość do odbiornika urządzenia BC 10.0 WL.Kompaktowy i krystaliczny wyświetlaczFunkcje licznika rowerowego są przejrzyście prezentowane na dużym wyświetlaczu o wymiarach 31 x 39 mm.

obszerne cyfry można z łatwością odczytać podczas jazdy. Urządzenie SIGMA ORIGINAL jest kompaktowe i proste w swojej konstrukcji, dzięki czemu prawidłowo nadaje się do roweru miejskiego, szosowego jak i górskiego.niepodatny na warunki atmosferyczne, z długo działającą bateriąUrządzenie BC 10.0 WL jest wodoodporne i skutecznie działa w każdych warunkach atmosferycznych, dzięki temu za każdym razem jest gotowe do zastosowania.

Rowerzyści nie muszą się w dodatku martwić o żywotność baterii licznika. Zintegrowana wymienna bateria guzikowa (CR 2032) wystarcza do zasilania urządzenia BC 10.0 WL przez ponad dwa lata. W trakcie podmiany baterii wszystkie wartości całkowite i ustawienia pozostają zapisane.Pozostałe cechyKilkudniowe trasyBC 10.0 WL mierzy czas jazdy i dystans także podczas dłuższych wycieczek rowerowych.

dzięki temu można prosto odczytać cały dystans kilkudniowego urlopu spędzanego na rowerze.szybki montażuchwyt na kierownicę do BC 10.0 WL, a także czujka prędkości można ekspresowo zamontować na rowerze przy pomocy znajdujących się w pakiecie opasek kablowych, a sam komputer rowerowy można w każdej chwili wygodnie zdjąć i schować do kieszeni.Łatwa obsługaBezprzewodowy komputer rowerowy można łatwo i instynktownie obsługiwać za pomocą przycisku umieszczonego w dolnej części pokrywy.

umożliwia to bezusterkowe i proste przełączanie pomiędzy funkcjami także w czasie jazdy.PoliglotaModel BC 10.0 WL to nieduży poliglota. Na wyświetlaczu pełno tekstowym wyświetlane są informacje w siedmiu językach do wyboru: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, niderlandzkim lub polskim.Fabrycznie zaprogramowane wymiary oponDzięki fabrycznie zaprogramowanym rozmiarom opon ustawienie BC 10.0 WL przebiega bez problemu – od śladowych rowerów dziecięcych po rowery 29″.

Istnieje jeszcze możliwość wprowadzenia obwodu opony z milimetrową starannością.Funkcje:Aktualna szybkośćŚrednia prędkośćPorównanie prędkości bieżącej i średniejPrędkość maksymalnaDystansDystans całkowityCzas jazdyCałkowity czas jazdyZegarTemperaturaCechy:Transmisja radiowa z kodowaniem ATSInformacje pełno tekstowe w siedmiu językachFabrycznie zaprogramowane wymiary oponAutomatyczny start/stopZachowanie informacji podczas wymiany baterii (wartości całkowite i ustawienia)Wodoszczelny – klasa IPX8Możliwość ustawienia częstotliwości serwisu (u sprzedawcy)Zawartość opakowania i akcesoriaKomputer rowerowy (z baterią), uchwyt do modeli radiowych, nadajnik ATS (z baterią), magnes, elementy do mocowania, instrukcja obsługi...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.