Menu

SIGMA SPORT BC 5.0 Bike Computer Wired 2022 Liczniki przewodowe

Cechy produktu
  • Producent SIGMA SPORT 
  • Rodzaj przewodowy 
Opis

5 podstawowych funkcjiduży i czytelny wyświetlaczintuicyjna obsługamożliwy montaż na mostku kierownicyMinimalistyczny licznik z najistotniej podstawowymi funkcjami. Do przełączania pomiędzy przystępnymi funkcjami służy pojedyczny, obfity przycisk.

duży i czytelny ekran (27 x 35 mm) o wysokim kontraście. Prezentowane na wyświetlaczu funkcje opisane są ikonami.Licznik jest oporny na niekorzystne warunki pogodowe.przystępne funkcje:aktualna szybkośćdystans przejazducałkowity przejechany dystansczas przejazduzegarOryginalnie, fabrycznie zapakowany komplet: licznik, uchwyt na kierownicę z przewodowym czujnikiem szybkości, magnes i części montażowe.Instrukcja w języku polskim.

24-miesięczna gwarancja.Łatwy i szybki dostęp do wszelkich funkcji licznika.Możliwość szybkiego resetowania danych trasy.Łatwy i szybki montaż, także na mostku kierownicy.Wodoodporna pokrywa.automatyczny start i stop.

Licznik przechodzi w stan głębokiego czuwania po kilku minutach nieaktywności.Zasilany jedną baterią CR2032. Bateria w zestawie.","i":"

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.