Menu

SIGMA SPORT BC 8.0 ATS Bike Computer Wireless 2022 Liczniki bezprzewodowe

Cechy produktu
  • Producent SIGMA SPORT 
  • Rodzaj bezprzewodowy 
Opis

Na urlopie, w drodze do pracy czy szkoły: BC 8.0 WL to progresywne wprowadzenie w świat komputerów rowerowych SIGMA ORIGINALS. Kompaktowy i wytrzymały towarzysz wycieczek rowerowych ma w pogotowiu osiem najważniejszych funkcji.

Oprócz informacji o aktualnej szybkości, bezprzewodowe urządzenie BC 8.0 WL oznajmia na dodatek o średniej szybkości i całkowitym czasie jazdy. Znaczny przycisk pozwala z łatwością przełączać między aktualną godziną, czasem jazdy oraz całkowitą i dzienną liczbą kilometrów.Najważniejsze atrybutyPrzegląd najważniejszych funkcjiTo bez znaczenia, czy decydujemy się spędzić weekend z rodziną na rowerze, czy pojechać na nim do pracy: w urządzeniu BC 8.0 WL dostępnych jest osiem pokaźnych funkcji: dzienna dystans, szybkość, całkowity dystans, czas jazdy, godzina, całkowity czas jazdy, prędkość, a także porównanie prędkości aktualnej z szybkością średnią.Porównywanie prędkości w trybie ciągłymSpecjalną funkcją urządzenia BC 8.0 WL jest ciągłe porównywanie szybkości bieżącej i średniej.

Wskazuje to grot strzałki: strzałka skierowana w górę oznacza, że rowerzysta jedzie szybciej aniżeli osiągnięta wcześniej prędkość średnia. Strzałka skierowana w dół oznacza, iż porusza się on wolniej szybkość średnia.

Jadąc z prędkością średnią informacja ta nie jest wyświetlana.Bezprzewodowa transmisja danychOpracowana poprzez markę SIGMA bezprzewodowa (WL) kodowana transmisja radiowa informacji, pozwala zrezygnować ze wykorzystywania kabli.

Nadajnik radiowy przymocowany do widelca przekazuje w sposób ciągły i niezakłócony zmierzoną na rowerze szybkość do odbiornika urządzenia BC 8.0 WL.Czytelny wyświetlaczDzięki wyświetlaczowi o wymiarach 31 x 39 mm, urządzenie BC 8.0 WL gwarantuje rowerzystom perfekcyjny przegląd danych.

duże cyfry można prosto odczytać podczas jazdy. Komputer rowerowy przyciąga wzrok – zarówno na rowerze trekkingowym, miejskim, jak i dziecięcym.oporny na warunki atmosferyczne, z długo działającą bateriąUrządzenie BC 8.0 WL jest wodoodporne i sprawnie działa w najróżniejszych warunkach atmosferycznych, dzięki temu zawsze jest gotowe do użycia.

Rowerzyści nie muszą się w dodatku martwić o żywotność baterii bezprzewodowego prędkościomierza. Zintegrowana wymienna bateria guzikowa (CR 2032) wystarcza do zasilania urządzenia BC 8.0 WL przez ponad dwa lata.Pozostałe atrybutyKilkudniowe trasyBC 8.0 WL mierzy czas jazdy i dystans także w trakcie dłuższych wycieczek rowerowych.

dzięki temu można łatwo odczytać cały dystans kilkudniowego urlopu spędzanego na rowerze.prędki konstrukcjichwyt na kierownicę do BC 8.0 WL oraz czujnik szybkości można momentalnie zamontować na rowerze za pomocą znajdujących się w pakiecie opasek kablowych, a sam komputer rowerowy można w każdej chwili wygodnie zdjąć i schować do kieszeni.Łatwa obsługaKonfiguracja i obsługa modelu BC 8.0 WL jest dziecinnie prosta – jednym przyciskiem w dowolnej chwili wybierzesz potrzebną funkcje.PoliglotaModel BC 8.0 WL to niepokaźny poliglota.

Na wyświetlaczu pełno tekstowym wyświetlane są informacje w siedmiu językach do wyboru: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, niderlandzkim albo polskim.Fabrycznie zaprogramowane wymiary oponDzięki fabrycznie zaprogramowanym wymiarom opon ustawienie BC 8.0 WL przebiega bez problemu – od niedużych rowerów dziecięcych po rowery 29″.

Istnieje na dodatek możliwość wprowadzenia obwodu opony z milimetrową precyzyjnością.Funkcje:Aktualna szybkośćŚrednia prędkośćPorównanie prędkości bieżącej i przeciętnejDystansDystans całkowityCzas jazdyCałkowity czas jazdyZegarCechy:Transmisja radiowa z kodowaniem ATSInformacje pełno tekstowe w siedmiu językachFabrycznie zaprogramowane wymiary oponAutomatyczny start/stopWodoszczelny – klasa IPX8Możliwość ustawienia częstotliwości serwisu (u sprzedawcy)Zawartość opakowania oraz akcesoriaKomputer rowerowy (z baterią), uchwyt do modeli bezprzewodowych, nadajnik ATS (z baterią), magnes, komponenty do mocowania, instrukcja obsługi...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.