Menu

SIGMA SPORT BC 8.0 Bike Computer Wired 2022 Liczniki przewodowe

Cechy produktu
  • Producent SIGMA SPORT 
  • Rodzaj przewodowy 
Opis

Na urlopie, w drodze do pracy czy szkoły: BC 8.0 WR to zaawansowane wprowadzenie w świat komputerów rowerowych SIGMA ORIGINALS. Kompaktowy i wytrzymały towarzysz wycieczek rowerowych ma w pogotowiu osiem najważniejszych funkcji.

Oprócz informacji o aktualnej prędkości, przewodowe urządzenie BC 8.0 WR zawiadamia również o przeciętnej prędkości i całkowitym czasie jazdy. Duży przycisk pozwala łatwo przełączać między aktualną godziną, czasem jazdy, a także całkowitą i dzienną liczbą kilometrów.Najważniejsze cechyPrzegląd najważniejszych funkcjiTo bez znaczenia, czy decydujemy się spędzić weekend z rodziną na rowerze, czy pojechać na nim do pracy: w urządzeniu BC 8.0 WR dostępnych jest osiem funkcji: dzienny dystans, szybkość, całkowity dystans, czas jazdy, godzina, całkowity czas jazdy, prędkość i porównanie aktualnej prędkości z szybkością średnią.Porównywanie prędkości w trybie ciągłymSpecjalną funkcją urządzenia BC 8.0 WR jest ciągłe porównywanie prędkości bieżącej i średniej.

Obrazuje to grot strzałki: strzałka skierowana w górę oznacza, że rowerzysta jedzie szybciej niż wcześniej osiągnięta szybkość przeciętna. Strzałka skierowana w dół oznacza, iż porusza się on wolniej prędkość średnia.

Jadąc z szybkością średnią, informacja ta nie jest wyświetlana.jednostajna transmisja danychBezpośrednie połączenie przewodowe licznika z nadajnikiem zagwarantuje płynny pomiar prędkości i eliminuje konieczność stosowania baterii do transmisji radiowej w nadajniku.

Dzięki kompaktowej konstrukcji przewodowy detektor szybkości można z łatwością zamontować na rowerze.Czytelny wyświetlaczDzięki wyświetlaczowi o wymiarach 31 x 39 mm, urządzenie BC 8.0 WR gwarantuje rowerzystom nadzwyczajny przegląd informacji.

obszerne cyfry można łatwo odczytać w trakcie jazdy. Komputer rowerowy przyciąga wzrok – równocześnie na rowerze trekkingowym, miejskim, jak i dziecięcym.wytrzymały na warunki atmosferyczne, z długo działającą bateriąUrządzenie BC 8.0 WR jest wodoodporne i efektywnie działa w każdych warunkach atmosferycznych, dzięki temu zawsze jest gotowe do wykorzystania.

Rowerzyści nie muszą się także martwić o żywotność baterii licznika przewodowego. Zintegrowana wymienna bateria guzikowa (CR 2032) wystarcza do zasilania urządzenia BC 8.0 WR przez ponad dwa lata.Pozostałe atrybutyKilkudniowe trasyBC 8.0 WR mierzy czas jazdy i dystans także podczas dłuższych wycieczek rowerowych.

dzięki temu można łatwo odczytać cały dystans kilkudniowego urlopu spędzanego na rowerze.Łatwy montaż i obsługaUchwyt na kierownicę do BC 8.0 WR można zamontować na rowerze przy pomocy znajdujących się w pakiecie opasek kablowych.

Konfiguracja i obsługa modelu BC 8.0 WR jest dziecinnie prosta – jednym przyciskiem, w dowolnej chwili można skutecznie przewijać dostępne funkcje.PoliglotaModel BC 8.0 WR to nieznaczny poliglota. Na wyświetlaczu pełno tekstowym wyświetlane są dane w siedmiu językach do wyboru: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, niderlandzkim albo polskim.Możliwość wprowadzenia indywidualnego rozmiaru oponDzięki fabrycznie zaprogramowanym rozmiarom opon ustawienie BC 8.0 WR przebiega bez wysiłku – od nieznacznych rowerów dziecięcych po rowery 29″.

Istnieje w dodatku możliwość wprowadzenia obwodu opony z milimetrową precyzyjnością.Funkcje:Aktualna szybkośćŚrednia szybkośćPorównanie szybkości bieżącej i średniejDystansDystans całkowityCzas jazdyCałkowity czas jazdyZegarCechy:dane pełno tekstowe w siedmiu językachFabrycznie zaprogramowane rozmiary oponAutomatyczny start/stopWodoszczelny – klasa IPX8Możliwość ustawienia częstotliwości serwisu (u sprzedawcy)Zawartość opakowania, a także akcesoriaKomputer rowerowy (z baterią), uchwyt do modeli przewodowych, magnes, części do mocowania, instrukcja obsługi...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.